R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Prokuratura przekazuje pierwsze informacje nt. pożaru, w którym zginęła dziewczynka. Co z trzeźwością matki?

4 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 54,804 | Komentarzy: 2

Lokalna społeczność nadal nie może uwierzyć w to, co stało się w ostatni weekend w naszym mieście. W jednym z domów jednorodzinnych przy ulicy Dojazdowej w Kole wybuchł pożar, w którym zginęła 5-letnia dziewczynka.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Od tego tragicznego zdarzenia minęło już kilka dni. Rzecznik Prokuratury przekazał naszej redakcji pierwsze informacje w sprawie śledztwa. 

Zaraz po pożarze, na miejscu pracował biegły z zakresu pożarnictwa, który wykluczył możliwość podpalenia. Jak przekazała Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie - ze wstępnych informacji wynika, że prawdopodobną przyczyną pojawienia się ognia mogłobyć zwarcie instalacji elektrycznej, lecz na ostateczną opinię biegłego należy poczekać. 

W dniu wczorajszym na własne życzenie opuściła szpital matka dziewczynki. Lekarze z uwagi na brak przeciwskazań - zgodzili się na opuszczenie oddziału. W najbliższym czasie prokurator, po ustaleniu miejsca przebywania kobiety - przesłucha ją na okoliczność zdarzenia. 

- przekazuje Rzecznik Ewa Woźniak

Wiele ogólnopolskich mediów przekazało już informację dotyczącą stanu trzeźwości kobiety w trakcie zdarzenia. Rzecznik Prokuratury potwierdziła doniesienia prasy:

Kobieta była pod wpływem alkoholu, jednak dla dobra śledztwa - prokuratura nie chce zdradzać o jakim wyniku badania trzeźwości mówimy

- dodaje Rzecznik

Zakończono również sekcję zwłok dziewczynki i dzisiejszego popołudnia mogą być już znane jej wyniki. Prokuratura nadal prowadzi śledztwo.

Tragiczna noc! Małe dziecko zginęło w ogniu! Policja wyjaśni powód pożaru

To była wyjątkowo ciężka noc dla służb ratunkowych, rzadko bowiem muszą brać na swoje barki tragedię, która dotyczy dzie...

Czytaj więcej

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze