(2)
REKLAMA
Bezchmurnie 9
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Prokuratura przekazuje pierwsze informacje nt. pożaru, w którym zginęła dziewczynka. Co z trzeźwością matki?

Prokuratura przekazuje pierwsze informacje nt. pożaru, w którym zginęła dziewczynka. Co z trzeźwością matki?

Autor: Redakcja e-kolo.pl 20 tygodnie temu
Prokuratura przekazuje pierwsze informacje nt. pożaru, w którym zginęła dziewczynka. Co z trzeźwością matki?
© KP PSP Koło
Komentarzy: 2 Czytano:
59,380 razy |
Lokalna społeczność nadal nie może uwierzyć w to, co stało się w ostatni weekend w naszym mieście. W jednym z domów jednorodzinnych przy ulicy Dojazdowej w Kole wybuchł pożar, w którym zginęła 5-letnia dziewczynka.
R E K L A M A
2
Czytano:
59,380 razy
Udostępnij

Od tego tragicznego zdarzenia minęło już kilka dni. Rzecznik Prokuratury przekazał naszej redakcji pierwsze informacje w sprawie śledztwa. 

Zaraz po pożarze, na miejscu pracował biegły z zakresu pożarnictwa, który wykluczył możliwość podpalenia. Jak przekazała Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie - ze wstępnych informacji wynika, że prawdopodobną przyczyną pojawienia się ognia mogłobyć zwarcie instalacji elektrycznej, lecz na ostateczną opinię biegłego należy poczekać. 

W dniu wczorajszym na własne życzenie opuściła szpital matka dziewczynki. Lekarze z uwagi na brak przeciwskazań - zgodzili się na opuszczenie oddziału. W najbliższym czasie prokurator, po ustaleniu miejsca przebywania kobiety - przesłucha ją na okoliczność zdarzenia. 

- przekazuje Rzecznik Ewa Woźniak

R E K L A M A

Wiele ogólnopolskich mediów przekazało już informację dotyczącą stanu trzeźwości kobiety w trakcie zdarzenia. Rzecznik Prokuratury potwierdziła doniesienia prasy:

Kobieta była pod wpływem alkoholu, jednak dla dobra śledztwa - prokuratura nie chce zdradzać o jakim wyniku badania trzeźwości mówimy

- dodaje Rzecznik

Zakończono również sekcję zwłok dziewczynki i dzisiejszego popołudnia mogą być już znane jej wyniki. Prokuratura nadal prowadzi śledztwo.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (2)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
LUKASZEWSKA RYSZARDA · 20 tygodnie temu
SZANOWNA PANI PROKURATOR NIGDY NIE PODAJECIE PRAWDZIWYCH INFORMACJI ZASLANIAJAC SIE DOBREM POSTEPOWANIA CO PANI WIE O WYCZYNACH PROKURATORA KWIATKOWSKIEGO Z KOLA ? MOZE NALEZALOBY WSZCZAC POSTEPOWANIE
John · 20 tygodnie temu
Hi, How are you doing? I have got a great guest post offer for you that will help you get more traffic to your site. I will send you a quality article of your readers_ interests and will just need a backlink to my site in return. For that, either you can share the topic ideas of your choice and I will write an article on that or I will share the topic ideas for you to choose one and will send you the article on it. Please share your targeted niche and focus keyword if any. Let me know what you think? Regards, John Douglas
Inne
Znaleziono ciało mężczyzny w stawie
15 godziny temu 22,446
R E K L A M A