R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Kościelecki Gminny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem

25-05-2022 14:31 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 1,524 | Komentarzy: 0

Piętnaścioro uczniów klas trzecich wzięło udział w zorganizowanym w Szkole Podstawowej w Trzęśniewie Gminnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem.

Foto:

Czytanie ze zrozumieniem jest szalenie ważne. Przydaje się w szkole, ale także w pracy i życiu codziennym. Pozwala odkryć i zrozumieć znaczenie oraz sens słów, zdań, fragmentów i całego czytanego tekstu. Uczniowie mają do czynienia z tym aspektem we wszystkich egzaminach, począwszy od testu trzecioklasistów, poprzez egzamin ósmoklasistów, aż po maturę. Dlatego ważne jest organizowanie konkursów takich jak ten w Trzęśniewie. Mistrzem czytania ze zrozumieniem został Kacper Lewandowski ze szkoły w Dobrowie. Drugą nagrodę z rąk wójta gminy odebrał Michał Janiak z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Kościelcu. Trzecie miejsce zajęła Weronika Łapińska ze szkoły w Ruszkowie Pierwszym.

Dostępny jest materiał filmowy z tego wydarzenia. Link poniżej.

https://www.e-kolo.pl/telewizja/1653,koscielecki-gminny-konkurs-czytania-ze-zrozumieniem.html

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze