R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biblioteka

Joanna Jagiełło w PiMBP w Kole

29 dni temu | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,867 | Komentarzy: 1

W Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kole, zorganizowano spotkanie autorskie ze znaną i cenioną, zarówno przez czytelników jak i krytyków literackich, pisarką - Joanną Jagiełło.

Foto:PiMBP w Kole | Spotkanie z Joanną Jagiełło
R E K L A M A

W spotkaniu wzięli udział, młodzi czytelnicy Filii dla Dzieci - uczniowie Szkół Podstawowych: nr 2 w Kole (podopieczni pań: Renaty Krauze-Witkowskiej, Magdaleny Kurzawińskiej, Wioletty Tęgos),  nr 3  w Kole (podopieczni pań - Kingi Drzewieckiej i Heleny Bartosik), oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole (podopieczni pani Agnieszki Sójeckiej).

Autorka w pasjonujący sposób opowiadała o swoim dzieciństwie, młodości,  życiu zawodowym - obecnie literackim, książkach, które wyszły spod jej pióra - zarówno dla najmłodszych jaki i tych skierowanych do młodzieży, oraz jej literackiej przygodzie z biografiami najsłynniejszych zawodników piłki nożnej.  Młodzi widzowie podczas spotkania mogli kupić książki autorki, które ukazały się w  Wydawnictwie Literatura, oraz otrzymać  dedykację. 

Gwoli przypomnienia - Joanna Jagiełło, autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbiorców. Wielokrotnie nagradzana, m.in. w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren i przez Polską Sekcję IBBY. Ma dwie córki, Julkę i Basię, i malutką wnuczkę Różę. Lubi grać na gitarze i komponować piosenki, malować, podróżować, ale przede wszystkim wymyślać niezwykłe historie. Jest absolwentką anglistyki UW, mieszka w Warszawie.

R E K L A M A

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze