(1)
Zamglenie -1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Joanna Jagiełło w PiMBP w Kole

Joanna Jagiełło w PiMBP w Kole

Autor: PiMBP w Kole 03 Czerwiec 2022
Joanna Jagiełło w PiMBP w Kole
© PiMBP w Kole
Komentarzy: 1 Czytano:
3,193 razy |
Spotkanie z Joanną Jagiełło

W Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kole, zorganizowano spotkanie autorskie ze znaną i cenioną, zarówno przez czytelników jak i krytyków literackich, pisarką - Joanną Jagiełło.

R E K L A M A
1
Czytano:
3,193 razy
Udostępnij

W spotkaniu wzięli udział, młodzi czytelnicy Filii dla Dzieci - uczniowie Szkół Podstawowych: nr 2 w Kole (podopieczni pań: Renaty Krauze-Witkowskiej, Magdaleny Kurzawińskiej, Wioletty Tęgos),  nr 3  w Kole (podopieczni pań - Kingi Drzewieckiej i Heleny Bartosik), oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole (podopieczni pani Agnieszki Sójeckiej).

Autorka w pasjonujący sposób opowiadała o swoim dzieciństwie, młodości,  życiu zawodowym - obecnie literackim, książkach, które wyszły spod jej pióra - zarówno dla najmłodszych jaki i tych skierowanych do młodzieży, oraz jej literackiej przygodzie z biografiami najsłynniejszych zawodników piłki nożnej.  Młodzi widzowie podczas spotkania mogli kupić książki autorki, które ukazały się w  Wydawnictwie Literatura, oraz otrzymać  dedykację. 

Gwoli przypomnienia - Joanna Jagiełło, autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbiorców. Wielokrotnie nagradzana, m.in. w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren i przez Polską Sekcję IBBY. Ma dwie córki, Julkę i Basię, i malutką wnuczkę Różę. Lubi grać na gitarze i komponować piosenki, malować, podróżować, ale przede wszystkim wymyślać niezwykłe historie. Jest absolwentką anglistyki UW, mieszka w Warszawie.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Ala · 05 Czerwiec 2022
Właściwie to nie mam gdzie tego napisać. Nie dotyczy artykułu. " ...... o "nocnej zmianie": Zdradzili interes Polski. Konsekwencje tej zdrady ponosimy do dziś. ...."
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
1 dzień temu 826 1