R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Kolejny kościelecki talent – tym razem muzyczny

22 dni temu | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 2,155 | Komentarzy: 1

Muzyka towarzyszy człowiekowi od zarania wieków, odzwierciedla stan emocjonalny, przynosi ukojenie. Śpiew i gra na instrumentach to dla mieszkańców Gminy Kościelec stały element życia kulturalnego regionu. Mieszkańcy spotykają się z muzyczną rozrywką na festynach, piknikach, koncertach ale również w przedszkolu i szkole.

Foto:

Jedenastoletnia mieszkanka Gminy Kościelec - Maja Steckiewicz będąca uczennicą Zespołu Szkolno – Przedszkolnego  w Kościelcu szlifuje swój talent muzyczny pod okiem instruktora Pawła Ciemieniewskiego. W ostatnich dniach maja br.  otrzymała brązową strunę w kategorii Soliści do 10 – 12 lat na 3. Harcerskim Festiwalu Piosenki "Bez gitary ani rusz" w Kole.  Należy zaznaczyć, iż był to kolejny gitarowy występ Mai. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze