R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Rozpoznajesz osobę ze zdjęcia? Powiadom policję w Kole

22 dni temu | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 47,966 | Komentarzy: 9

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kole prowadzą czynności w sprawie kilkukrotnego uszkodzenia mienia w Kole, do którego doszło w okresie od 29 kwietnia do 6 czerwca 2022 roku. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Każdy kto rozpoznaje tę osobę proszony jest o kontakt z kolską Policją osobiście bądź telefonicznie dzwoniąc na numer tel. 47-77-44-200.

Foto:KPP Koło
R E K L A M A

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kole prowadzą czynności w sprawie kilkukrotnego zniszczenia mienia do którego doszło w ostatnich miesiącach w Kole. Na podstawie analizy dotychczas zgromadzonego przez śledczych materiału wynika, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z zamieszczonego materiału filmowego lub posiadają informacje na temat jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kole dzwoniąc pod numer telefonu 47-77-44-200 (dyżurny jednostki).

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (9) Pokaż komentarze