(2)
Zachmurzenie -2.5
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Z dobrą energią po zdrowie - profesjonalne i bezpłatne badania wracają w Ferio Konin!

Z dobrą energią po zdrowie - profesjonalne i bezpłatne badania wracają w Ferio Konin!

Autor: CH Ferio 17 Czerwiec 2022
Z dobrą energią po zdrowie - profesjonalne i bezpłatne badania wracają w Ferio Konin!
© CH Ferio
Komentarzy: 2 Czytano:
1,660 razy |

Ferio Konin i Akademia Nauk Stosowanych wsłuchali się w potrzeby mieszkańców i po ogromnym powodzeniu, jakim cieszyła się ich wspólna inicjatywa - dwóch dni bezpłatnych konsultacji i badań w kwietniu bieżącego roku, obie instytucje postanowiły rozpocząć szerszą współpracę w tym zakresie.

R E K L A M A
2
Czytano:
1,660 razy
Udostępnij

W najbliższych wakacyjnych miesiącach studenci Wydziału Nauk o Zdrowiu, będą udzielać bezpłatnych porad i konsultacji pielęgniarskich, kosmetycznych oraz dietetycznych na terenie Ferio Konin. Wysoka frekwencja w czasie poprzedniej edycji wydarzenia pokazała, jak ważny dla mieszkańców Konina i okolic jest dostęp do tego typu inicjatyw. Organizatorzy zachęcają, aby w wakacje nie odkładać wizyty na później i skorzystać z możliwości konsultacji ze specjalistą przy okazji zakupów i w ten sposób zadbać o zdrowie.

Tym razem studenci z Akademii Nauk Stosowanych będą czekać na chętnych w Ferio Konin w następujących terminach:

Porady pielęgniarskie: 24 czerwca i 22 lipca 2022 r.

Zakres działań pielęgniarskich obejmować będzie porady dotyczące nadciśnienia tętniczego, cukrzycy i choroby niedokrwiennej serca. Do tego można liczyć na pomiary poziomu cukru we krwi (glukozy) wraz z odczytem i ewentualną z poradą, oraz ciśnienia krwi – tu także przebadani otrzymają poradę w przypadku nieprawidłowości.

Porady kosmetyczne: 17 czerwca i 26 sierpnia

W punkcie porad kosmetycznych chętni uzyskają indywidualne porady dotyczące trudności w pielęgnacji skóry twarzy (suchość, nadmierne wydzielanie łoju, nadwrażliwość), szczególnie wtedy, gdy kremy i maseczki nie pomagają, pielęgnacji skóry w przypadku chorób ogólnoustrojowych: choroby tarczycy, cukrzycy i chorób onkologicznych, a także radzenia sobie z młodzieńczym trądzikiem pospolitym. Przed poradą wykonany zostanie pomiar za pomocą analizera skóry przy użyciu kamery 3D, który oceni m.in. strukturę, poziomu natłuszczenia i złuszczenia oraz nawilżenia skóry.

Będzie też stanowisko „SPA dla dłoni”, gdzie wykonywany będzie masaż dłoni za pomocą naturalnych olejków.

Porady dietetyczne: 1 lipca i 5 sierpnia

Wizyta w punkcie porad dietetycznych obejmować będzie pomiar składu ciała na analizatorze Tanita, a więc masy: tkanki mięśniowej, masy kości, masy tkanki tłuszczowej, zawartości tkanki tłuszczowej wisceralnej, zawartości wody całkowitej w organizmie, wskaźnika masy ciała (BMI), wieku metabolicznego i podstawowej przemiany materii (BMR). Na podstawie wyników tego pomiaru będzie można liczyć na indywidualne porady dotyczące zmian w sposobie odżywiania.

Badania odbędą się w komfortowej atmosferze, warto zarezerwować sobie na nie czas i połączyć przyjemne zakupy z pożytecznym dbaniem o zdrowie!

Więcej szczegółów na www.feriokonin.pl

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
Podobne tematy
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (2)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Hmmm · 17 Czerwiec 2022
Nagrody dla pacjentów? Badania za darmo i jeszcze nagrody? Mnie znów zapala się czerwona lampka. Rejestracja przez neta, gdzie jest haczyk? Przymus leczenia po badaniach?
Ala · 17 Czerwiec 2022
- Dzisiaj suwerenność możemy utracić na trzy sposoby. Pierwszy, to ten najbardziej brutalny, gdy Putin po zmiażdżeniu Ukrainy przyjdzie po nasz kraj. Drugi, przez utratę suwerenności gospodarczej. Trzeci, gdy przegramy wybory parlamentarne w październiku 2023 - mówił do Klubowiczów "Gazety Polskiej" premier Mateusz Morawiecki.
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
1 dzień temu 830 1