(6)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Słonecznie 22.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

PKN Orlen: zniżki cen paliw o 30 gr na litrze dla klientów programu lojalnościowego

Autor: PAP - Polska Agencja Prasowa 24 Czerwiec 2022 przeczytasz w ok. 2 min.
PKN Orlen: zniżki cen paliw o 30 gr na litrze dla klientów programu lojalnościowego
© PAP
(6) | Czytano:
3,777 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

PKN Orlen wprowadza promocję dla klientów programu lojalnościowego VITAY; przewiduje ona trzy tankowania miesięcznie do 50 litrów paliwa każde, ze zniżką 30 groszy na litrze w ciągu dwóch wakacyjnych miesięcy - poinformował prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

R E K L A M A
6
Czytano:
3,777 razy
Udostępnij

Jak podkreślił na konferencji prasowej w Krakowie Obajtek, użytkownicy aplikacji VITAY będą mogli skorzystać z promocji już od poniedziałku 27 czerwca, zaś właściciele kart VITAY będą mogli z niej korzystać od 1 lipca.

Prezes PKN Orlen zaznaczył, że obniżka będzie większa dla klientów programu VITAY, posiadających jednocześnie kartę dużej rodziny - wtedy obniżka w ramach promocji będzie wynosić 40 groszy na litrze.

Obajtek zaznaczył, że w każdym przypadku promocja obejmuje do trzech tankowań na stacjach PKN Orlen, do 50 litrów paliwa każde, oraz obowiązuje do końca wakacji.

"Sytuacja wojenna powoduje bardzo wysokie baryłki ropy. Cała Europa ma z tym problem, my również mamy z tym problem" - mówił Obajtek, dodając, że do tych problemów dochodzi jeszcze np. transport morski ropy, który zdrożał o 110 proc. "To są skutki wojny, za które my nie odpowiadamy. Możemy jedynie z nimi walczyć" - zaznaczył prezes Orlenu.

Jak podkreślał, "wraz z polskim rządem staramy się, aby paliwa w Polsce były jednymi z najtańszych w Europie". Przypomniał, że rząd obniżył akcyzę na paliwa, a PKN Orlen różnymi działaniami starał się utrzymać ceny. Dodał jednak, że ceny w efekcie tych działań "nie są zadowalające", dlatego Orlen wprowadza wakacyjną promocję na paliwa dla użytkowników swojego programu lojalnościowego.(PAP)

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (6)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Mariusz · 25 Czerwiec 2022
Na Orlenie i Lotosie tylko koła pompuje. Wójt niech sobie karty lojalnościowe wsadzi w d....
oj Mariusz · 26 Czerwiec 2022
I po co siebie okłamujesz, silnika nie okłamiesz, tankuj se na wsiach czy innych marketach, na autostradę wyjedziesz i zobaczysz mój zadek, ha ha ha. Tak właśnie jeżdzi się na pseudopaliwie. Wiem co piszę, pracowałem na różnych stacjach paliw
Aga · 25 Czerwiec 2022
Proszę sprawdzić cenę baryłki 3 tyg.temu, rok temu, 3 lata temu, 10 lat temu i dziś. I popatrzeć na ceny. Cena jest wywindowane, bo opadotkowanie poszło w ch ...wysoko, pieprzenie o cenie za baryłkę. Jak cena spadnie czy ceny spadną znacząco?
Polak · 25 Czerwiec 2022
Dupowłazy Tuska pierwsi pojadą zatankować, he he he
do Long dong silver · 26 Czerwiec 2022
Obrażanie Polaków, uuu to tego PO uczy takich oszołomów jak Ty. No dawaj jeszcze, pośmiejemy się z Ciebie i z całej niewielkiej już opozycji
Long dong silver · 25 Czerwiec 2022
Ty jesteś Polak czy Cwelak zastanów się kondonie ...... ORMO ci życie uratowało , teraz uczysz się pisać na forach Cwelaku ssij jaja kaczorowi ......
Wypadki
Śmierć na torach kolejowych. Mężczyzna zginął na miejscu!
1 dzień temu 55,491

Śmierć na torach kolejowych. Mężczyzna zginął na miejscu!

Inne
Mając prawie 3 promile wsiadł za kierownicę, bo zgłodniał - pojechał po kebaba
1 dzień temu 16,003 1

Mając prawie 3 promile wsiadł za kierownicę, bo zgłodniał - pojechał po kebaba

Inne
Fantastyczna Joanna Sołtysiak. SUB9 w spontanicznym starcie Ironman!
1 dzień temu 5,440

Fantastyczna Joanna Sołtysiak. SUB9 w spontanicznym starcie Ironman!

Miasto Koło
Wielkopolska zaprasza na Smaki Regionów
1 dzień temu 2,898

Wielkopolska zaprasza na Smaki Regionów

MS
Inne
Kolscy kolarze masters podsumowują sezon
1 dzień temu 943

Kolscy kolarze masters podsumowują sezon

Wybory 2023
Będziemy najsilniejsi w Polsce! Wywiad rzeka z Romanem Mańką [17]
1 dzień temu 8,415 2

Będziemy najsilniejsi w Polsce! Wywiad rzeka z Romanem Mańką [17]

MS
R E K L A M A