R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Wjechał Fordem Mustangiem w betonowe ogrodzenie. Był nietrzeźwy

10-07-2022 11:18 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 64,412 | Komentarzy: 12

W ostatnim czasie to prawdziwa plaga nietrzeźwych kierowców na drogach naszego powiatu. Dzisiejszy dzień to potwierdza a w jakim stopniu to proszę śledzić dzisiejsze artykuły.

Foto:czytelnik
R E K L A M A

W Dobrowie doszło dziś około godziny 5:15 do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Ford Mustang, który jadąc przez miejscowość nie opanował pojazdu - uderzył w budynek po czym odbijając się wpadł w betonowy płot.

Uszkodzenia pojazdu były duże, jednak 37-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego wyszedł ze zdarzenia jedynie ze złamaniem ręki i przewieziony został do szpitala.

Po przebadaniu kierowcy okazało się, że wydmuchał ponad 1,5 promila alkoholu. Z informacji do jakich dotarliśmy wynika, że Mustang był z wypożyczalni i nie należał do kierowcy.

Foto: czytelnik

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (12) Pokaż komentarze