R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

Nocny pożar ciągnika rolniczego

19-07-2022 14:08 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 4,285 | Komentarzy: 0

09 kwietnia o godz. 03.15 do SKKP w Kole wpłynęło zgłoszenie o pożarze ciągnika rolniczego w Białkowie Kościelnym, gm. Kościelec.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny stanowiska kierowania zadysponował jeden zastęp z JRG Koło, jeden zastęp z OSP Ruszków I, jeden zastęp z OSP Trzęśniew oraz jeden zastęp z OSP Straszków. Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym przeprowadził rozpoznanie, w wyniku, którego ustalił, że pożarem jest objęty ciągnik rolniczy oraz drewniana konstrukcja dachu wiaty.

 Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, podaniu 2 prądów wody w natarciu (1 prąd wody na palącą się kabinę ciągnika rolniczego, 1 prąd wody w natarciu na palącą się konstrukcje dachu wiaty). Pożar ugaszono. Na miejsce przybyła Policja. Strażacy odłączyli akumulator w ciągniku rolniczym. Przy użyciu kamery termowizyjnej sprawdzono konstrukcję dachu wiaty garażowej oraz ciągnik rolniczy - kamera nie wskazała zagrożenia. Działania zakończono. 

Łączny czas trwania akcji to 1 godzina i 13 minut. W działaniach udział brało 20 strażaków.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze