(1)
Zamglenie 0
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Co w kolskim kinie zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR]

Co w kolskim kinie zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR]

Autor: 22 Lipiec 2022
Co w kolskim kinie zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR]
© pixelbay.com
Komentarzy: 1 Czytano:
4,999 razy |

Sprawdź co kino w Kole przygotowało dla swoich widzów na najbliższy czas. Poniżej prezentujemy tytułu, które znalazły się w repertuarze kina.

R E K L A M A
1
Czytano:
4,999 razy
Udostępnij
 2D dubbing/USA/ animacja ,komedia/ 90 min./ b.o. Minionki Kevin, Stuart, Bob oraz Otto muszą ratować młodego Gru, który popadł w konflikt z grupą super złoczyńców znaną jako Vicious 6.
Polska/ romans, muzyczny  / 105 min./ od 15 lat. Przebojowa idolka nastolatków oraz popularny niegdyś piosenkarz z mroczną tajemnicą.  Ich spotkanie zmieni wszystko, a miłość poruszy do łez! Zdobywca Fryderyka, Paweł Domagała, w podwójnej roli – aktora i scenarzysty – w pełnym emocji i muzyki romansie.
2D dubbing/Francja/ animowany, przygodowy, komedia/ 90 min./ b.o. Porywająca opowieść o dzielnej dziewczynie o imieniu Georgia, która wbrew stereotypom i przeciwnościom losu postanawia zrealizować swoje największe marzenie i zostać pierwszą na świecie kobietą strażaczką.
Uprzejmie informujemy, że kino „Nad Wartą” od 15 lipca do 16 sierpnia  będzie nieczynne. Kasa biletowa będzie czynna w godz.8-15 Przerwa techniczna. Przepraszamy.
2D dubbing/USA/ fantasy, science-fiction, przygodowy/ 120 min./ od 13 lat Film wytwórni Marvel ukazuje Boga Piorunów w obliczu wyzwania, z jakim dotąd się nie zetknął - konieczności znalezienia wewnętrznego spokoju. Jednak na emeryturę nie pozwoli Thorowi przejść galaktyczny zabójca Gorr Rzeźnik Bóstw pragnący wymordować wszystkich bogów. Aby się mu przeciwstawić, Thor wzywa na pomoc Królewską Walkirię, Korga oraz swoją byłą, Jane Foster. UWAGA! W filmie Thor: miłość i grom znajduje się kilka scen z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Wungiel · 22 Lipiec 2022
Nie stać mnie na kino. Zarabiam normalnie, ale mam ogrzewanie gazowe i nie dostanę 3000 dopłaty. Za to mój bardzo bogaty sąsiad ma piec na węgiel i on dostanie 3000 dopłaty. Taka sprawiedliwość.
R E K L A M A