R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Umowa z Wykonawcą ciepłowni geotermalnej podpisana

6 dni temu | Źródło: MZEC Koło | Wyświetleń artykułu: 7,220 | Komentarzy: 10

26 lipca 2022 r. w siedzibie Spółki doszło do podpisania umowy z Wykonawcą zadania drugiego w ramach inwestycji pn. „Budowa ciepłowni geotermalnej w mieście Koło wraz z jej podłączeniem do istniejącego systemu ciepłowniczego MZEC Sp. z o. o.”. Wykonawcą zadania jest Konsorcjum w skład, którego wchodzą Inżynieria Rzeszów S.A. z Rzeszowa (lider) oraz Energy Solutions Sp. z o. o. z Tarnowa.

Foto:MZEC Koło
R E K L A M A

Umowę w obecności Burmistrza Miasta p. Krzysztofa Witkowskiego podpisał Prezes Zarządu MZEC p. Przemysław Stasiak natomiast ze strony Wykonawcy umowę podpisali członkowie zarządu Inżynierii Rzeszów S.A. panowie Arkadiusz Rudy i Marcin Sternik. Wartość kontraktu opiewa na kwotę 55.407.810 złotych brutto. Inwestycja zgodnie z umową powinna być oddana do użytku jesienią 2023 r.

Po stronie Konsorcjum do wykonania jest m.in. rurociąg geotermalny pomiędzy otworami Koło GT-1 i Koło GT-2, budynek wymiennikowni geotermalnej wraz z instalacjami, stacja filtrów wraz z basenem zrzutowym w m. Chojny, stacja uzdatniania wody wraz z odgazowywaczem próżniowym oraz wpięcie i uruchomienie całej instalacji.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (10) Pokaż komentarze