R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Starostwo Kolskie: Wojewoda uczestniczy w sztabie kryzysowym dotyczącym Neru

16-08-2022 09:36 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 4,986 | Komentarzy: 0

O 8.30 w Starostwie Powiatowym w Kole rozpoczął się sztab kryzysowy dot. zanieczyszczenia rzeki Ner z udziałem Wojewody Wielkopolskiego Michała Zielińskiego.

Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A

Oprócz Wojewody w sztabie uczestniczyli: Przedstawiciele Starostwa Powiatowego na czele ze Starostą Kolskim Robertem Kropidłowskim,  Burmistrz Miasta i Gminy Dąbie, przedstawicie Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, przedstawicie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, przedstawicie Komendy Wojewódzkiej PSP w Poznaniu, przedstawicie Wód Polskich,  przedstawicie Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska,  przedstawicie Państwowej Straży Rybackiej, przedstawicie Komendy Powiatowej Policji w Kole, przedstawicie  Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole, przedstawicie  Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Kole oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kole.

O wynikach rozmów sztabu będziemy informować jeszcze dziś.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze