R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Funkcjonariusze kolskiej komendy uratowali życie. Nie poddali się w trakcie resuscytacji

12 dni temu | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 21,757 | Komentarzy: 6

W miniony weekend podczas patrolu ulic miasta Koła, na jednej z samoobsługowych myjni samochodowych, policjanci zauważyli leżącego bez ruchu człowieka. Natychmiast podjechali do niego i stojącego przy nim mężczyzny, który pośpiesznie oznajmił, że próbował wezwać karetkę pogotowia, ale rozładował mu się telefon.

Foto:redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Leżący mężczyzna miał zakrwawioną twarz, nie reagował na słowa i nie przejawiał podstawowych funkcji życiowych. Mundurowi wiedząc, że ważna jest każda minuta, niezwłocznie przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, wzywając jednocześnie pomoc medyczną. 

W trakcie trwającej reanimacji, mężczyzna kilkakrotnie odzyskiwał i tracił oddech. Mundurowi cały czas monitorowali jego funkcje życiowe, do czasu, kiedy na miejsce przyjechał zespół medyczny karetki pogotowia i zabrał nieprzytomnego do szpitala.

Zdecydowane działanie, natychmiastowa reakcja i doświadczenie kolskich policjantów pozwoliło na uratowanie życia nieprzytomnego mężczyzny, którym okazał się 64-letni mieszkaniec miasta Koła. Gdyby nie błyskawiczna pomoc mundurowych, mogłoby dojść do tragedii.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze