R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

II miejsce i nagroda 15 tys. zł dla SOSW w Kole

11 dni temu | Źródło: PKO, SOSW Koło | Wyświetleń artykułu: 1,994 | Komentarzy: 0

PKO Bank Polski nagrodził najlepsze szkoły i nauczycieli w Konkursie SKO. Organizowany od ponad 50 lat Konkurs SKO dla szkół i nauczycieli to zwieńczenie całorocznej pracy uczniów oraz nauczycieli-opiekunów SKO realizujących założenia programu edukacyjnego Szkolnych Kas Oszczędności.

Foto:PKO
R E K L A M A

W edycji 2021/2022 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Świętego Mikołaja w Kole zakwalifikował się do etapu krajowego i jako jedyna w Polsce placówka kształcenia specjalnego rywalizował z dziewięcioma szkołami ogólnodostępnymi o jedną z trzech nagród głównych oraz nagrodę Internautów. Ostatecznie, decyzją Komisji Konkursowej, kolski SOSW został laureatem II miejsca zdobywając nagrodę finansową w wysokości 15 tys. zł.

Działania pod szyldem SKO mają na celu zdobywanie i kształtowanie przez uczniów umiejętności niezbędnych do funkcjonowania we współczesnym świecie. Dlatego inicjatywy pod patronatem Szkolnych Kas Oszczędności dotyczą m.in.: nauki oszczędzania, przedsiębiorczości, ekologii, zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia oraz cyberbezpieczeństwa. Dzięki tym wszystkim edukacyjnym przedsięwzięciom SOSW w Kole przyczynia się do wyposażania swoich wychowanków w kompetencje XXI w.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze