Bezchmurnie -1.2
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Ogólnopolski Dzień Biblioterapii

Ogólnopolski Dzień Biblioterapii

Autor: PiMBP w Kole 1 tydzień temu
Ogólnopolski Dzień Biblioterapii
© PiMBP w Kole
Komentarzy: 0 Czytano:
584 razy |
Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Kole

14 listopada obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Biblioterapii. W obchody Święta, zwracającego uwagę na ważną rolę biblioterapii w modelowaniu dobrego, szczęśliwego życia, włączyła się także Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole.

R E K L A M A
0
Czytano:
584 razy
Udostępnij

Literatura terapeutyczna wpływa na stan wiedzy o uczuciach i o odczuciach, na kształtowanie postaw, zachowań, na budowanie dobrych relacji społecznych, na kształtowanie świadomości o różnych sposobach rozwiązywania problemów natury psychicznej. Tegoroczne hasło Ogólnopolskiego Dnia Biblioterapii ,,Czytanie daje siłę! Biblioterapia w sytuacjach kryzysowych” podkreśla pozytywne oddziaływanie literatury na dobrostan psychiczny.

W obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Biblioterapii (14-21.11.) włączła się Filia dla Dzieci PiMBP w Kole -  warsztatami z elementami biblioterapii, opartymi na książce “Duże sprawy w małych głowach” Agnieszki Kossowskiej.  Zajęcia odbyły się 21 listopada w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Kole. W wydarzeniu wzięli udział podopieczni pań: Izabeli Michalak, Marty Wypychowskiej, Janiny Kupińskiej. Organizator kolskiej odsłony akcji Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego,  dziekuje uczestnikom spotkania  za miłą atmosferę, uważność i kreatywność.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Miasto Koło
Długie kolejki przed salonem operatora Energa w Kole
9 godziny temu 48,107 17
7 godziny temu 475
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
7 godziny temu 475