Bezchmurnie 18
Popularne tagi:

Dlaczego biuro serwisowane jest wygodną opcją dla firmy?

Autor: Partner 19 Grudzień 2022 przeczytasz w ok. 3 min.
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Dlaczego biuro serwisowane jest wygodną opcją dla firmy?
© partner
(0) | Czytano:
1,222 razy | przeczytasz w ok. 3 min.

Coraz więcej przedsiębiorców dostrzega korzyści, jakie niesie ze sobą wynajęcie biura serwisowanego. Wśród największych zalet tego rozwiązania jest duża oszczędność w porównaniu z kosztami utrzymania samodzielnego biura. Wyjaśniamy, dlaczego warto zdecydować się na wynajęcie w pełni wyposażonej przestrzeni biurowej.

R E K L A M A
0
Czytano:
1,222 razy
Udostępnij

Na czym polega wynajem biura serwisowanego?

Biuro serwisowane to w pełni wyposażone, klimatyzowane biuro, które jest gotowe do pracy. W biurze tego typu znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty techniczne, potrzebne do codziennej pracy biurowej. Pracownicy biur zajmują się ich serwisowaniem i ewentualnymi naprawami. Klienci warszawskiego biura serwisowanego Beyond Office mogą również skorzystać z wielu dodatkowych usług, takich jak: obsługa korespondencji, usługi księgowe, obsługa prawna i pomoc w rejestracji spółek, wynajem sali konferencyjnej oraz organizacja eventów. Biuro serwisowane wynajmowane jest na dowolny okres z możliwością jego przedłużenia. Pracę w takim miejscu można rozpocząć już w dniu podpisania umowy, ponieważ znajduje się w nim wszystko, czego firma potrzebuje do codziennego funkcjonowania.

Biuro serwisowane – dla kogo?

Biuro serwisowane to optymalne rozwiązanie zwłaszcza dla tych przedsiębiorców, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w biznesie, a zależy im na reprezentatywnej powierzchni biurowej, prestiżowej lokalizacji i profesjonalnej obsłudze. Tego rodzaju biura dedykowane są kilkuosobowym firmom, które potrzebują gotowego biura, znajdującego się w atrakcyjnej lokalizacji – biura serwisowane często zlokalizowane są w centrach biznesowych dużych miast. Wynajem biura serwisowanego to wygodne rozwiązanie dla małej firmy, dla której wynajem dużej powierzchni biurowej jest całkowicie nieopłacalny.

Dlaczego warto skorzystać z biura serwisowanego?

Niska cena

Największą zaletą biura serwisowanego jest jego cena. Biuro serwisowane jest wygodną i elastyczną opcją dla małych i średnich firm. Decydując się na usługę biura serwisowanego dla swojej firmy, nie potrzebujesz dużego kapitału na start. Odchodzą m.in. koszty związane z urządzeniem biura. Nie trzeba też martwić się o takie kwestie, jak kawa do ekspresu czy herbata.

Pełne wyposażenie

Biuro serwisowane zapewnia umeblowaną i w pełni wyposażoną przestrzeń biurową, która stwarza idealne warunki do efektywnej pracy. Jednocześnie można korzystaj z dostępnej infrastruktury współdzielonej z pozostałymi najemcami. Wynajmując w pełni wyposażoną powierzchnię biurową, nie musimy inwestować w umeblowanie, zatrudniać recepcjonisty czy podpisywać umów z dostawcami internetu, ochroną lub też serwisem sprzątającym.

Prestiżowa lokalizacja

Biura serwisowane znajdują się najczęściej w nowoczesnych budynkach, znajdujących się w ścisłym centrum lub w świetnie skomunikowanej części miasta. Firma zyskuje rozpoznawalny adres, co przykuwa uwagę kontrahentów i klientów.

Elastyczność umowy

Wynajmując przestrzeń do pracy, można w pełni dopasować ją do aktualnych potrzeb. Biura serwisowane umożliwiają rezerwację tylu miejsc do pracy, ile w danej chwili potrzebujemy. Jednocześnie sam czas najmu może być dostosowany do naszych preferencji. Biura serwisowane oferowane są zarówno na kilka miesięcy, jak i na kilka lat.

Poszerzenie horyzontów

Biuro serwisowane stanowi zazwyczaj część większej przestrzeni biurowej, zajmowanej przez inne firmy. Daje to szansę na pozyskanie wartościowych kontaktów biznesowych.

Jeśli zastanawiasz się nad wynajęciem biura serwisowanego w prestiżowej lokalizacji, skontaktuj się z firmą Beyond Office z Warszawy i poznaj więcej szczegółów.

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Miasto Koło
Miasto i Mundurowi Dzieciom - festyn sportowy
10 godziny temu 1,992 2

Miasto i Mundurowi Dzieciom - festyn sportowy

Miasto Koło
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na rodzinny piknik
12 godziny temu 1,790

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na rodzinny piknik

Powiat Kolski
Przebudowa drogi powiatowej nr 3413P w miejscowości Długie zakończona
12 godziny temu 5,562 1

Przebudowa drogi powiatowej nr 3413P w miejscowości Długie zakończona

Miasto Koło
Stowarzyszenie Klubu Seniora Trzecia zmiana w Kole: Zmiany w Zarządzie i plany na wakacje
13 godziny temu 3,591

Stowarzyszenie Klubu Seniora Trzecia zmiana w Kole: Zmiany w Zarządzie i plany na wakacje

Powiat Kolski
Planowane wyłączenia prądu przez operatora w powiecie kolskim 23.05.2024
13 godziny temu 3,312

Planowane wyłączenia prądu przez operatora w powiecie kolskim 23.05.2024

Miasto Koło
Minister Krzysztof Hetman gościem naszego podcastu [WIDEO]
1 dzień temu 1,393 1

Minister Krzysztof Hetman gościem naszego podcastu [WIDEO]

R E K L A M A