× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Częściowe zachmurzenie 12.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Dlaczego biuro serwisowane jest wygodną opcją dla firmy?

Autor: Partner 19 Grudzień 2022 przeczytasz w ok. 3 min.
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Dlaczego biuro serwisowane jest wygodną opcją dla firmy?
© partner
(0) | Czytano:
841 razy | przeczytasz w ok. 3 min.

Coraz więcej przedsiębiorców dostrzega korzyści, jakie niesie ze sobą wynajęcie biura serwisowanego. Wśród największych zalet tego rozwiązania jest duża oszczędność w porównaniu z kosztami utrzymania samodzielnego biura. Wyjaśniamy, dlaczego warto zdecydować się na wynajęcie w pełni wyposażonej przestrzeni biurowej.

R E K L A M A
0
Czytano:
841 razy
Udostępnij

Na czym polega wynajem biura serwisowanego?

Biuro serwisowane to w pełni wyposażone, klimatyzowane biuro, które jest gotowe do pracy. W biurze tego typu znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty techniczne, potrzebne do codziennej pracy biurowej. Pracownicy biur zajmują się ich serwisowaniem i ewentualnymi naprawami. Klienci warszawskiego biura serwisowanego Beyond Office mogą również skorzystać z wielu dodatkowych usług, takich jak: obsługa korespondencji, usługi księgowe, obsługa prawna i pomoc w rejestracji spółek, wynajem sali konferencyjnej oraz organizacja eventów. Biuro serwisowane wynajmowane jest na dowolny okres z możliwością jego przedłużenia. Pracę w takim miejscu można rozpocząć już w dniu podpisania umowy, ponieważ znajduje się w nim wszystko, czego firma potrzebuje do codziennego funkcjonowania.

Biuro serwisowane – dla kogo?

Biuro serwisowane to optymalne rozwiązanie zwłaszcza dla tych przedsiębiorców, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w biznesie, a zależy im na reprezentatywnej powierzchni biurowej, prestiżowej lokalizacji i profesjonalnej obsłudze. Tego rodzaju biura dedykowane są kilkuosobowym firmom, które potrzebują gotowego biura, znajdującego się w atrakcyjnej lokalizacji – biura serwisowane często zlokalizowane są w centrach biznesowych dużych miast. Wynajem biura serwisowanego to wygodne rozwiązanie dla małej firmy, dla której wynajem dużej powierzchni biurowej jest całkowicie nieopłacalny.

Dlaczego warto skorzystać z biura serwisowanego?

Niska cena

Największą zaletą biura serwisowanego jest jego cena. Biuro serwisowane jest wygodną i elastyczną opcją dla małych i średnich firm. Decydując się na usługę biura serwisowanego dla swojej firmy, nie potrzebujesz dużego kapitału na start. Odchodzą m.in. koszty związane z urządzeniem biura. Nie trzeba też martwić się o takie kwestie, jak kawa do ekspresu czy herbata.

Pełne wyposażenie

Biuro serwisowane zapewnia umeblowaną i w pełni wyposażoną przestrzeń biurową, która stwarza idealne warunki do efektywnej pracy. Jednocześnie można korzystaj z dostępnej infrastruktury współdzielonej z pozostałymi najemcami. Wynajmując w pełni wyposażoną powierzchnię biurową, nie musimy inwestować w umeblowanie, zatrudniać recepcjonisty czy podpisywać umów z dostawcami internetu, ochroną lub też serwisem sprzątającym.

Prestiżowa lokalizacja

Biura serwisowane znajdują się najczęściej w nowoczesnych budynkach, znajdujących się w ścisłym centrum lub w świetnie skomunikowanej części miasta. Firma zyskuje rozpoznawalny adres, co przykuwa uwagę kontrahentów i klientów.

Elastyczność umowy

Wynajmując przestrzeń do pracy, można w pełni dopasować ją do aktualnych potrzeb. Biura serwisowane umożliwiają rezerwację tylu miejsc do pracy, ile w danej chwili potrzebujemy. Jednocześnie sam czas najmu może być dostosowany do naszych preferencji. Biura serwisowane oferowane są zarówno na kilka miesięcy, jak i na kilka lat.

Poszerzenie horyzontów

Biuro serwisowane stanowi zazwyczaj część większej przestrzeni biurowej, zajmowanej przez inne firmy. Daje to szansę na pozyskanie wartościowych kontaktów biznesowych.

Jeśli zastanawiasz się nad wynajęciem biura serwisowanego w prestiżowej lokalizacji, skontaktuj się z firmą Beyond Office z Warszawy i poznaj więcej szczegółów.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Miasto Koło
150 lat temu w Kole urodził się Czesław Freundenreich. Dziś odsłonięcie ławeczki
1 dzień temu 6,663 3

150 lat temu w Kole urodził się Czesław Freundenreich. Dziś odsłonięcie ławeczki

Miasto Koło
Bo w każdym z nas jest trochę dziecka
1 dzień temu 1,750 12

Bo w każdym z nas jest trochę dziecka

Miasto Koło
Koncertu z okazji Dni Koła nie będzie. Dlaczego? Zobacz wideo
1 dzień temu 15,979 35

Koncertu z okazji Dni Koła nie będzie. Dlaczego? Zobacz wideo

Miasto Koło
Henryk Perzyński Honorowym Obywatelem miasta Koła
1 dzień temu 4,475 4

Henryk Perzyński Honorowym Obywatelem miasta Koła

Pożary
Pożar budynku mieszkalnego. 17 strażaków wysłanych do działań [ZDJĘCIA]
2 dni temu 9,237 6

Pożar budynku mieszkalnego. 17 strażaków wysłanych do działań [ZDJĘCIA]

Inne
15 punktów karnych i wysoki mandat - efekt szybkiej jazdy
2 dni temu 18,405 5

15 punktów karnych i wysoki mandat - efekt szybkiej jazdy

MS
R E K L A M A