× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Zamglenie 7
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Półmaraton w Kole? Oj tak! sprawdź szczegóły

Autor: Redakcja e-kolo.pl 02 Styczeń 2023 przeczytasz w ok. 2 min.
Półmaraton w Kole? Oj tak! sprawdź szczegóły
© redakcja e-kolo.pl
(0) | Czytano:
9,278 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Od dawna myśleliśmy o tym, żeby w Kole były zawody na dystansie półmaratonu, natomiast solidne przygotowania do tego wydarzenia zaczęły się około 10 miesięcy temu - zapewniają organizatorzy.

R E K L A M A
0
Czytano:
9,278 razy
Udostępnij

Sami biegamy, sami uczestniczymy w zawodach sportowych i chcieliśmy aby w regionie pojawiła się duża solidna impreza biegowa na nieco dłuższym dystansie, a konkretnie…na dystansie półmaratonu. Od słów do czynów minęło kilka miesięcy, ale finalnie udało nam się stworzyć miejsce, które mamy nadzieję będzie atrakcyjnym wyzwaniem sportowym dla wielu biegaczy. 

Start zawodów dopiero na wiosnę i nie jest to przypadek ponieważ szanując i doceniając pracę osób, które organizują Bieg Warciański w Kole, chcieliśmy być poniekąd uzupełnieniem oferty dla naszych kolskich biegaczy. Dzięki temu, że biegi są od siebie oddalone o 6 miesięcy, w ogóle nie kolidują ze sobą. Zatem chętni będą mogli wystartować w obu biegach. Zamiast ze sobą rywalizować o biegaczy woleliśmy dać szansę startu w obu eventach i na tym nam najbardziej zależało. 

Półmaraton odbędzie się po płaskiej trasie o nawierzchni asfaltowej, trasa będzie posiadała atest PZLA. Na trasie półmaratonu będą znajdowały się punkty odżywcze, gdzie będzie można skorzystać z wody lub izotonika. Dla osób, które z różnych względów nie będą mogły wystartować w półmaratonie będzie możliwość wystartowania w krótkim biegu towarzyszącym na dystansie 5km- ten bieg też będzie posiadał atest PZLA. Atesty tras są ważne przede wszystkim dla osób chcących bić swoje rekordy życiowe, jest to swego rodzaju potwierdzenie autentyczności danego dystansu.

Już teraz zachęcamy do zapisów, ponieważ dla pierwszych 100 zapisanych osób zarówno na jednym jak i drugim dystansie będzie czekało atrakcyjne wpisowe- 69zł za udział w półmaratonie oraz 39zł za udział w biegu na 5km.

Zapisy ruszają za dwa dni, 4 stycznia, w środę o godzinie 18:00. 

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

Zawody odbędą się 30 kwietnia o godzinie 9:00. Start i meta biegu będzie usytuowana w Parku 600-lecia w Kole. Wszystkie aktualności będziemy podawać na naszych social mediach na Facebooku, oraz Instagramie, w razie jakichkolwiek pytań śmiało możecie skorzystać z zakładki KONTAKT na naszej stronie internetowej www.polmaratonkolo.pl

Organizatorem biegu jest Fundacja Jeszcze więcej Sportu i Miasto Koło.

To co? polecisz razem z nami półmaraton? 

Do zobaczenia - Organizatorzy

 
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Biblioteka
Ferie z Królikiem i Misią
10 godziny temu 374

Ferie z Królikiem i Misią

Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
1 dzień temu 11,088 11

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
2 dni temu 5,512 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
3 dni temu 107,718

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
5 dni temu 22,234

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

10 godziny temu 374
R E K L A M A