(63)
Częściowe zachmurzenie 16
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Policjant po służbie zwrócił uwagę awanturnikom - został uderzony

Autor: Redakcja e-kolo.pl 23 Marzec 2023 przeczytasz w minutę
Policjant po służbie zwrócił uwagę awanturnikom - został uderzony
© wikipedia
(63) | Czytano:
49,500 razy | przeczytasz w minutę

19 marca br. w miejscowości Osiek Mały doszło do zdarzenia, w którym ucierpiał policjant po służbie. Wszystko dlatego, że zwrócił uwagę pijanym niszczącym mienie publicznie mężczyznom.

R E K L A M A
63
Czytano:
49,500 razy
Udostępnij

Między godziną 17 a 18 w okolicach Urzędu Gminy w Osieku Małym mężczyzna zauważył dwóch innych, którzy dopuszczają się wandalizmów, niszczenia mienia publicznego,  śmiecenia itd. Postanowił zwrócić im uwagę na zachowanie. Jeden z dwóch "wandali" wszedł w dyskusję, obrażając i grożąc jak się okazało - funkcjonariuszowi policji po służbie.

Wspomniany awanturnik dopuścił się naruszenia nietykalności za co grozi mu do 2 lat więzienia. Na miejsce wezwano patrol policji, który zajął się mężczyznami. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że osoba, która podniosła rękę na policjanta po służbie "wydmuchała" 1,33 promila.

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. 

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

Polska jest krajem, w którym prawo nakłada surowe kary na naruszenie nietykalności innych ludzi. Niezależnie od tego, czy jest to złośliwe szturchanie, czy poważne pobicie, za każde z nich grozi kara.

Kara za naruszenie nietykalności może obejmować grzywnę, areszt lub pozbawienie wolności. Wszystko zależy od okoliczności i tego, jak poważne było naruszenie. Jeśli naruszenie nietykalności innej osoby jest uznane za przestępstwo, wówczas na oskarżonym mogą być nałożone poważniejsze kary.

Naruszenie nietykalności jest również traktowane poważnie w przypadku, gdy ofiara jest osobą starszą, dzieckiem lub osobą niepełnosprawną. W takich przypadkach kara za naruszenie nietykalności może być jeszcze surowsza.

R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
R E K L A M A
Komentarze (63)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
Brawo Pan Policjant · 23 Marzec 2023
Policja jest od tego, żeby interweniować. Chwała temu policjantowi, który nie był na służbie, a zwrócił uwagę wandalom. To się nazywa obywatelska postawa. Co więcej - za to należy się pochwała dla tego policjanta, bo mógł udawać, że nie widzi wandala. A teraz kilka słów do tych, którzy krytykują policjanta: jak jesteście pseudo-cwaniakami i wandalami to wam interwencje Policji przeszkadzają. Normalnym ludziom Policja nie przeszkadza. A Policja to powinna wszystkich meneli i wandali lać jak popadnie, byłby spokój. Tylko żule i menele niszczą wspólną własność i Policja powinna ich przywołać do porządku, a sąd ukarać. A teraz wszyscy normalni ludzie będą dawać zielone łapki pod moim wpisem, a żule i menele czerwone.
mieszkanka · 27 Marzec 2023
Ja w UG pracowałam. Faktem jest, że b.często, zwłaszcza od późnej wiosny do jesieni rano należało b.mocno patrzeć przed siebie przed samym UG. Moc natłuczonych butelek,które niestety grożą przebitą oponą auta nie wspominając o innych odpadach. Pani z UG, która musiała to wszystko uporządkować nie jeden raz doświadczyła upokorzeń ze strony gówniarzerii i nie tylko. A policja ponoć cały czas dla obywateli, a firma ochraniarska 24/h na dobę za sowitą opłatę za pracę. A jak co do czego? nic nie działa ful kamer nic nie widzi. No to po co te koszty? Przecież my podatnicy tej gminy to finansujemy.
Wyborca · 25 Marzec 2023
Jak słyszę Tuska to wiem że zagłosuję na PiS
Wyborca 2 · 25 Marzec 2023
Też jak słyszę Tuska to wiem że zagłosuje na PiS. Ale jak słyszę PiS to wiem że zagłosuje na Tuska. I co mam zrobić w takiej sytuacji a?
Wyborca · 25 Marzec 2023
Ciebie nie, za to miliony Polaków już tak
· 25 Marzec 2023
Kogo to obchodzi?
............ · 24 Marzec 2023
Co masz uklady z policja
....... · 24 Marzec 2023
A co znim piles ze byl pijany
Komendant wracaj do Kalisza · 24 Marzec 2023
To nie był policjant, tylko policjant po służbie czyli zwykły obywatel. Zaraz się okaże że policjant był po służbie bo był pod wpływem alkoholu. Ciekawe kto zaczął awanturę, a może była to zwykła psiarska prowokacja żeby się wykazać. To tak jak strażak ochotnik co podpalał dla funu, albo ten idiota z KPP co po Kole jeździł radiowozem w kurtce Legii Warszawa i prowokował kibiców Lecha Poznań. Kowalski idę po Twoją wcześniejszą emeryturę :)
Gość · 25 Marzec 2023
I żeby nie było, za młodu też miałem różne sytuacje z policją, głównie z mojej winy ale nawet do głowy by mi nie przyszło żeby szarpać się z policją czy z kimkolwiek.
Gość · 25 Marzec 2023
Jak wy bronicie wandali... Chyba też zaczne demolować waszą okolice, a jak wezwiecie policję to będziecie mnie przed nią później bronić. I jaka prowokacja? Co trzeba mieć w głowie żeby z pięściami iść na starszego bo zwrocil uwagę. Wystarczyło po zwróceniu uwagi zostawić kosz na śmieci i się ulotnić, z prowokacji nic by nie wyszło. No ale jak ktoś ma tryb Boga po pijanemu a w głowie siano to później takie rzeczy wychodzą
........... · 24 Marzec 2023
No
witek · 24 Marzec 2023
Ty jdz spac bo wypisujesz
***** ** · 24 Marzec 2023
Znowu zaczynasz...
........... · 24 Marzec 2023
Odezwal sie komendant od pisania
***** ** · 24 Marzec 2023
Idź spać człowieku
Whatever · 24 Marzec 2023
Po pierwsze, komentarze z palca wyssane. Nie mają żadnego odzwierciedlenia i wyglądają jak... Sztuczna treść żeby coś było. Po drugie to Sąd będzie rozstrzygał o incydencie nie pod UG ale na placu przed UG. To różnica. Po trzecie, najwięcej do powiedzenia mają rodzice, którzy nawet nie wiedzą co ich dzieciaki robią. Teraz jest taki trend wśród rodziców, szkoła wychowa, policja wychowa, woźna nauczy czytać, ksiądz śpiewać. Więcej uwagi trzeba poświęcać własnym dzieciom i samemu ich dyscyplinować. Bo jak kończy się Sądem to nagle rodzice uważają że panowie policjanci nie potrafią prawdziwych bandytów łapać, tylko dzieci ???? taka oto linia obrony wśród rodziców ale sami twierdzą że park przy UG to zagłębie zła. Pytanie czy wiecie gdzie wasze dzieci spędzają wolny czas i z kim???
Do Whatever · 26 Marzec 2023
I co się działo? Choćby ostatnio rozwalanie koszy i inny wandalizm, jakiś przechodzień zwrócił uwagę i doszlo do rękoczynów, taka jest ta grzeczna młodzież, która nie ma gdzie się spotkać, a raczej nie wie co ze sobą zrobić i zamiast zająć się czymś pożytecznym to każdy wolny czas pije
Do Whatever · 26 Marzec 2023
Młodzież oczywiście może tam się spotykać ale bez aktów wandalizmu i zaczepiania osób postronnych. I to że nie mają się gdzie spotkać nie jest też wytłumaczeniem alkoholizmu i agresji.
Whayever · 26 Marzec 2023
Skoro coś się działo, dlaczego pan/pani nie zadzwoniliście pod nr 112??? Czy "działo się" Bo park to jedyne miejsce spotkań młodzieży i tam się właśnie spotykają, nie stoją pod sklepem jak menele, siedzą w parku to czamorro siedzenie i ich obecność jest zła? Trzeba ich straszyć policją? Przepędzać?? No ale ktoś napisał "działo się", tylko co konkretnie i dlaczego pan/pani obojętni byliście na to? Nie wezwaliscie patrolu? Żenująca postawa!
Gość · 25 Marzec 2023
Dzisiaj jest sobota wieczór to możesz się tam teraz przejechać skoro twierdzisz że mieszkańcy tylko twierdzą że tam się coś dzieje. Bo ja widzę to inaczej. Mieszkańcy, którzy widzą co tam się dzieje wierzą policji, a reszta powiatu kolskiego zlinczowali by policjanta bo jest teraz taka moda. I wszyscy źli, rodzice źli, policja zła, tylko dobry jest ten biedny pijany chlopak, który po zwróceniu przez kogoś dorosłego(bo pewnie nie wiedział że to jest policjant po służbie, bo był pewnie po cywilnemu) startuje z łapami. A z tym sądem też nie byłbym taki pewny, bo dla ogółu społeczeństwa są tylko dwie wersje: WERSJA NR 1: Sąd orzeka przekroczenie uprawnień przez policjanta a chłopak nic złego nie robił- jest dobrze, mieliśmy rację . WERSJA NR2: sąd potwierdza wersje policjanta, młody zostaje skazany - wersja nie do zaakceptowania, zaczynają się zamieszki jak w Koninie. Serio wszyscy chcą, żeby władzę przejęły pijane grupki młodych? A później co? Gangi, watażkowie i ich rządy jak w Afryce?
mieszkanka · 24 Marzec 2023
Tam w obejściu UG-schody i Poczty Polskiej-schody przed budynkiem to nawet panie , które pracowały na poczcie w poniedziałki do 20, w UG do 19 codziennie czasami bały się wychodzić po pracy, bo tak było wesolutko i często agresja słowna i wulgarna wobec Bogu ducha winnych osób. Faktem jest, że budynek UG z każdej strony i cały park w około wyposażony jest w kamery od b.wielu lat , a nikt nigdy łącznie z firmą ochraniającą nie widział, nie słyszał, nie rozpoznał nikogo jeśli coś trzeba było ,,widzieć,,. Przypadek? Ślepe kamery? Strach by nie urazić wyborców? Może obawa że jeśli wykryje akurat ta a nie inna osoba to strach przed konsekwencjami dla siebie i rodziny. No to po co od kilkunastu lat pomontowane kamery, opłacana firma jak tak, czy inaczej musisz sam się obronić. A jak nie to udowodnij, że to ty jesteś poszkodowany, bo może być inaczej-jeśli bandzior będzie miał dobre koneksje.
Mlody · 24 Marzec 2023
Czytam że obywatele wcześniej zgłaszali policji tego typu wydarzenia więc policja powinna objąć to miejsce kontrola . Niech obywatele zarządzają od policji okazania notatek z kontroli tego miejsca czyli Urzędu Gminy bo policja przecież tworzy specjalne mapki i się chwali pomaganiem obywatelom więc niech obywatele sprawdza teraz policję.
Pomagam policji · 24 Marzec 2023
Nie znamy wszystkich okoliczności zdarzenia więc ciężko zająć stanowisko w tej sprawie lecz pytanie do policji co z zatrudnieniem bez konkursu głównej księgowej w wodociągach
ela · 27 Marzec 2023
Ale co to ma wspólnego z tematem. Człowieku.Idź do Starosty Kolskiego -zapytaj i dostaniesz taką, czy inną odpowiedź. Ta sprawa jest zupełnie inną.
Pomagam policji · 24 Marzec 2023
Cennik - Sylwek jak pamiętasz palenie kwiaciarni na Poniatowskiego to tak to działa , policja ci nie pomoże stracisz wszystko. Taki jest cennik. Pamiętaj policja nie jest naiwna tylko nieraz nie chce widzieć i wiedzieć o niektórych przestępstwach z jakiegoś powodu. Ja pomagam policji oczyścić się z osób , przez które obywatele mogą dużo stracić.
Sylwek · 24 Marzec 2023
A jaki jest cennik za donoszenie na policję,bo chyba tak pomagasz policji .
Kol · 24 Marzec 2023
Więcej uprawnień idź zgłoś przestępstwo to zobaczysz ile będziesz czekać aż cię łaskawie przyjmą jesteś dla policji kłopotem gdyż niszczysz im statystyki , ale jak posiedzisz i możesz zobaczysz gdzie cię mają to spojrzysz inaczej
Wyborca · 24 Marzec 2023
Dziwny kraj. Policjanta można uderzyć czy zwyzywać a policjant nie może. Powinni policjanci mieć więcej możliwości użycia prewencji. W Polsce potrzeba unijnego prezydenta takiego jak we Francji. W Polsce mamy za dużo wolności, samowoilki, cwaniactwa, krętactwa, blużnierstwa czy obrażania Polaków w mediach. O wyśmiewaniu Polaków już nie wspomnę, bo by trzeba było podać nazwisko największego łgarza w polityce. Z jakiej paki i po co wrócił do Polski.
Wyborca · 24 Marzec 2023
Wolność gwarantuje konstytucją a policja uzurpuje sobie wszelkie prawa i jak to się kończy widzieliśmy choćby w Koninie w przypadku zastrzelonego młodego człowieka . Czy wszyscy są równi wobec prawa , policja chce szacunku a co sama robi ma gdzieś obywateli. Jakie opinie od policji uzyskali golony po wyrokach do odsiadki.
Kol · 24 Marzec 2023
Co wszyscy zapomnieli jak byli młodzi tylko mieć nadzieję że nie potraktowali go jak Igora Stachowiaka . Nie ma żadnego nagrania więc kluczowe będzie zeznanie policjanta ale czy prawdziwe . Wprowadzic wariografu w takich sprawach to powinien być obowiązek.
Gość · 24 Marzec 2023
Mój błąd- czasem uznają takie badania ale to zależy od wielu "ale". Rodzaj sprawy, dowody itp. A co do oszustwa wariografu wyjdzie że nie da się odczytać wyniki bo np badana osoba jest zbyt zestresowana i badanie jest niewazne. Do tego badany musi wyrazić na to zgodę.
Kol · 24 Marzec 2023
Jak próbujesz oszukać wariograf to wyjdzie a sądy go nie uznają z różnych przyczyn. Jeden sędzia mawia każdą sprawę można wygrać każda można przegrać w każdej są dowody na niewinnos lub winę to my decydujemy które wybieramy i uzasadniamy. Choćby sprawa sędziego "złodzieja " który w opinii sądu okazał się przemęczony. Wariograf by przeszkadzał w takich wyrokach ot i cała prawda
Gość · 24 Marzec 2023
Nie wszyscy za młodu robili burdy po pijanemu. Zależy od środowiska w którym się ktoś wychowywał. A wariograf bez problemu można oszukać, albo zrobić tak żeby zwariował. wystarczy wiedzieć jak działa, dlatego sądy nie uznają dowodu z wariografów.
Kołak... · 24 Marzec 2023
A policjant był badany Alko?? Zeznania są prawdziwe,czy ustalone i nagłośnione dla publiki...
Gość · 24 Marzec 2023
Policjant był po służbie więc teoretycznie mógł sobie coś wypić. Ale nie rozwalał śmietników. Druga sprawa, przecież tu sami mieszkańcy piszą, że jest tam problem z młodzieżą i alkoholem. Więc co? Nie wolno nic robić, bo policja jest zła? A młodzi niech wszystko po pijanemu rozpier.dolą? Normalni ludzie nawet jak piją zachowują się kulturalnie a nie robią libacje i wandalizm
....... · 23 Marzec 2023
Człowieku zajmni się soba
Olaf · 24 Marzec 2023
Pisz się "zajmij", a nie "zajmni", analfabeto. W jednym wyrazie zrobiłeś 2 błędy. A po drugie twoje podejście jest aspołeczne - na wandalizm trzeba reagować, a nie zajmować się sobą.
Brawo Pan Policjant · 23 Marzec 2023
Policja jest od tego, żeby interweniować. Chwała temu policjantowi, który nie był na służbie, a zwrócił uwagę wandalom. To się nazywa obywatelska postawa. Co więcej - za to należy się pochwała dla tego policjanta, bo mógł udawać, że nie widzi wandala. A teraz kilka słów do tych, którzy krytykują policjanta: jak jesteście pseudo-cwaniakami i wandalami to wam interwencje Policji przeszkadzają. Normalnym ludziom Policja nie przeszkadza. A Policja to powinna wszystkich meneli i wandali lać jak popadnie, byłby spokój. Tylko żule i menele niszczą wspólną własność i Policja powinna ich przywołać do porządku, a sąd ukarać. A teraz wszyscy normalni ludzie będą dawać zielone łapki pod moim wpisem, a żule i menele czerwone.
Żul · 24 Marzec 2023
Proszę mnie nie obrażać, jestem szanowanym żulem, panie kierowniku. A tak na poważnie to tam właśnie młode byczki rozrabiają a nie styrani życiem w podeszłym wieku żule. Prawdziwy żul to by śmietników nie rozwalal tylko go wyrwał i zaniósł na złom żeby mieć na małpkę. Czyli w skrócie, przyjrzyjcie się swoim nastoletnim dzieciom, co robią e wolnym czasie
Pan · 24 Marzec 2023
Widzę 3 czerwone łapki, czyli mamy na portalu 3 czytelników, którzy przyznali się, że są żulami. Bardzo ciekawe. Jak tam menele, od rana już pijani jesteście? W nocy pewnie jakaś awanturka domowa? Do tego na pewno jesteście slabo wykształceni, mało zarabiacie bo nawet was nie stać, żeby pójść do pubu tylko chlejecie pod drzewem. Nie żal mi was żuliki.
Obywatel · 24 Marzec 2023
Do żula - rozwalać śmietniki, ojszczać gacie na PKS czy śmiecić?
Żul · 24 Marzec 2023
Mam ciekawsze rzeczy do roboty niż dawać czerwone łapki..
Mama · 23 Marzec 2023
Szkoda, ze nie nagłaśnia się naruszania nietykalności przez policjantów. Młodzieży i na służbie? No tak? ale jak udowodnić jeśli biją w miejscach, w których nie ma kamer?! I jeśli komuś przyjdzie do głowy odpisać ?jak rodzice nie wychowali? albo ?za nic nie biją? to sorry ale od rozstrzygania o winie i wymierzania kary jest sąd!!
Gość · 24 Marzec 2023
A nikt nie nie interesuje jak rodzice wychowali tych, którzy po pijanemu demolują nie ich własność. A jak ktoś zwróci uwagę to dostanie w ...
Czytelnik · 23 Marzec 2023
Jak jakiś wątły policjant nie czuje się na siłach do interwencji poza służbą, to chyba ma czym zadzwonić na policję?
Dzepetto93 · 23 Marzec 2023
A czy wiadomo który policjant nie dał rady... Jakieś dane...
Pomagam policji · 23 Marzec 2023
W samej kolskiej policji jest głośno o niezaliczaniu egzaminów sprawnościowych przez Roberta bołę i załatwianiu tych testów w inny sposób może to jest ta bolączką może należy zaprosić obywateli i pokazać testy sprawnościowe min. tego policjanta a tym samym sprawdzić czy nie dochodzi do korupcji przy tych testach
Mieszkaniec · 23 Marzec 2023
Gościu a co mlodziesz chodzi tam odpoczywać raczej nie
Gość · 23 Marzec 2023
Nigdzie nie pisałem, że robią dobrze. Piszę tylko, że oskarżanie o jakiś handel to przesada. Chyba, że jakimiś małymi ilościami na własne potrzeby spożyte od razu na miejscu. Sam za młodu znałem podobne "towarzystwa". I sam też uważam że policja powinna rozgonić to towarzystwo. Bo z tych ciągłych libacji nic dobrego nie wyjdzie, tylko pogłębianie patologii. Aż mieszkańcy będą bali wyjść wieczorem z domu
Mieszkanka · 23 Marzec 2023
Gościu a co uważasz że robia dobrze nie martw się policja się zajmnie tym miejscem
Gość · 23 Marzec 2023
A co? Handlować? I czym? Zgos na policję to ich przetrzepią. Prędzej napić się spotkać z rówieśnikami, rozwalić kosz itp... w każdym razie w taki sposób odpoczywają.
mieszkanka · 23 Marzec 2023
Bardzo dobrze że ten policjant zwrócił komuś uwagę. W tym miejscu czy to na schodach UG, czy Poczty nagminnie przesiadują całymi tabunami różne osoby zwłaszcza młodzież - pijąc alkohol, paląc czy to papierosy, czy coś jeszcze bałaganiąc szkłem z potłuczonych butelek, niedopałkami i również niszcząc różne rzeczy. Pod wieczór powinny tam często pokazywać się patrole już od dawna. Bo wszyscy szepczą, że tam nie tylko się pije,ale podjeżdżają różne auta i warto by to poobserwować w jakim celu.
Czytelnik · 23 Marzec 2023
@~Gość Mógłbyś nie używać sława "spacyfikować" podejmując temat ludzi? Jakichkolwiek ludzi; nawet takich chuliganów! Zawodowego żargonu powinno się raczej używać w swoim środowisku.
Mieszkanka · 23 Marzec 2023
Tak to prawda samochodow I młodzieży ful handel się rozwija alkohol i bardzo głośno po 22
Gość · 23 Marzec 2023
jesli to młodzież to raczej nie przerzucają kokainy tylko znaleźli sobie miejsce na libacje, nie tylko pieszo ale i autami. Ktoś musi w końcu dowozić alkohol, fajki czy co tam jeszcze. Także, nie doszukiwałbym się jakichś spisków ale porządek policja powinna z tym zrobić
Oli · 23 Marzec 2023
Wstyd dla policjanta że nie dał sobie rady z jakimś pijaczkiem , ale może ma to związek z przyjęciami do kolskiej policji po znajomości ?
Do Oli · 24 Marzec 2023
Chyba jeszcze nie rozumiesz. Co on tam robił? Był po pracy to może wracał do domu, szedl do sklepu, odwiedzał znajomych a może był na spacerze bo miał czas wolny. Czemu nie dzwonił po wsparcie? Może myślal, że tak jak kiedyś za czasów słusznie minionych, wystarczy że ktoś dorosły zwróci uwagę młodzieży, że źle robią a oni się się uspokoją, przeproszą i pójdą sobie. Tak jak kiedyś byli młodzi wychowywani w szacunku do dorosłych. Ale nie spodziewał się, że go uderzą. I nie rozumiem dlaczego pani ciągle się doszukuje winy policjanta, pomijając to, że wystarczylo nie rozwalać śmietników i nie było by całego zajścia.
Oli · 24 Marzec 2023
Policjant jest szkolony aby nie doprowadzać do ekskalacji konfliktu ale pytanie co on tam robił po cywilnemu , jak było glosnio czemu nie wezwał wsparcia policji tylko poszedł sam czy były inne zgłoszenia itp.
Do Oli · 24 Marzec 2023
Idź w nocy w sobotę gdzieś do jakichś młodych pijanych i spróbuj ich wylegitymować i to sama. Zobaczymy co się stanie... Też nie wiem jak się nimi zajęli, mogę się tylko domyślać, że skuli ich i przewieźli na izbę wytrzeźwień. Ale też nie rozumiem jednego, czy nie można po prostu nie robić rozrób po pijanemu a nie później tracic czas na udowadnianie kto ma rację...
Do czytelnik · 24 Marzec 2023
A w czym przeszkadza ci słowo "spacyfikować"? Nie wiem w jakich służbach jest stosowane to słowo bo w żadnych nie jestem. Raczej uznałem za słowo potoczne, w znaczeniu uspokoić albo obezwładnić kogoś kto jest agresywny
Czytelnik · 23 Marzec 2023
@~Gość Mógłbyś nie używać sława "spacyfikować" podejmując temat ludzi? Jakichkolwiek ludzi; nawet takich chuliganów! Zawodowego żargonu powinno się raczej używać w swoim środowisku.
Oli · 23 Marzec 2023
Masz napisane ,,ucierpiał policjant" a po drugie nie wiem co znaczy "wezwano patrol który zajął się mężczyznami" . Nie zatrzymał nie wylegitymował tylko zajął czyli co pobili ich za kolegę czy paralizatorem jak innych.:)
Gość · 23 Marzec 2023
A skąd wiesz, że nie dał rady. Jest napisane, że była kłótnia, że go uderzył ale co później to już nie piszę. Czy to był koniec i czekali na posiłki, czy może ich spacyfikował? Do tego pewnie policjant nic nie mógł zrobić, dopóki oni pierwsi nie zaczną. Bo jeśli by ich spacyfikował przed uderzeniem, to byłby krzyk, że policja nawet po służbie zneca się nad Bogu ducha winną młodzieżą która wyszła sobie na spacer.
Gmina Kościelec
Wójt Dariusz Ostrowski dziękuje swoim wyborcom
4 godziny temu 1,127 1

Wójt Dariusz Ostrowski dziękuje swoim wyborcom

MS
Miasto Koło
Kolejna Akcja Krwiodawstwa w Kolskiej Farze
8 godziny temu 626 1

Kolejna Akcja Krwiodawstwa w Kolskiej Farze

Inne
Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [06.04.2024 -12.04.2024]
8 godziny temu 1,460

Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [06.04.2024 -12.04.2024]

Miasto Koło
KW apka - nowość dla pasażerów
8 godziny temu 542

KW apka - nowość dla pasażerów

Kino
Kino w Kole:Co zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR 12-04-2024]
9 godziny temu 1,609

Kino w Kole:Co zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR 12-04-2024]

Miasto Koło
Zespół Szkół Technicznych w Kole zaprasza na Drzwi Otwarte i Piknik Sportowo-Militarny!
10 godziny temu 2,042

Zespół Szkół Technicznych w Kole zaprasza na Drzwi Otwarte i Piknik Sportowo-Militarny!

R E K L A M A