× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Słonecznie 13.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Dołącz do Akademii Piłkarskiej Reissa w Kole! Trwają nabory dla roczników 2015 i młodsi

Autor: Akademia Reissa 28 Kwiecień 2023 przeczytasz w ok. 4 min.
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Dołącz do Akademii Piłkarskiej Reissa w Kole! Trwają nabory dla roczników 2015 i młodsi
© Akademia Reissa
(0) | Czytano:
2,009 razy | przeczytasz w ok. 4 min.

Przyjdź z pociechą na 2 bezpłatne treningi, a otrzymasz piłkę Akademii w prezencie!

R E K L A M A
0
Czytano:
2,009 razy
Udostępnij

Wiosna to odpowiedni czas na rozpoczęcie dodatkowych zajęć sportowych skierowanych do dzieci, dzięki którym pociecha będzie mogła spożytkować swoją energię, a tym samym poprawi umiejętności koordynacyjne i ruchowe. Aktualnie Akademia Piłkarska Reissa prowadzi nabór skierowany do chłopców i dziewczynek w wieku 3 – 8 lat. Każdy kto dołączy i zarejestruje się na 2 bezpłatne treningi z kodem PIŁKARSKAWIOSNA, otrzyma piłkę Akademii w prezencie!

Co zyska każde dziecko uczęszczając na treningi klubu piłkarskiego?

Akademia Piłkarska Reissa zapewnia najlepsze warunki do rozwoju dziecka na każdym etapie szkolenia piłkarskiego. Nadrzędnymi wartościami, którymi kieruje się klub od ponad 13 lat, to najwyższa jakość treningów i bezpieczeństwo podopiecznych. Obecnie w Akademii w Kole szkoli się 140 młodych zawodników. Jako jedyny z wielu klubów sportowych w Polsce Akademia oferuje:

 • 2 bezpłatne treningi, po których rodzic podejmuje decyzję o pozostaniu w klubie,

 • rezerwację miejsca w grupie treningowej,

 • piłkę w prezencie,

 • opiekę klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka,

 • ubezpieczenie NNW,

 • udział w turniejach z nagrodami,

 • zajęcia przez 12 miesięcy, również w ferie zimowe i wakacje,

 • dostęp do treningów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu.

Co jeszcze obejmuje abonament?

Treningi Akademii, to więcej niż zwykłe zajęcia sportowe! W abonament wlicza się wiele korzyści dla każdego dziecka. Jakich umiejętności nabędzie uczestnik piłkarskich zajęć Akademii?

Dziecko zbuduje pewność siebie przy wsparciu kadry trenerskiej, poprawi swoją koordynację ruchową, szybkość oraz refleks. Dzięki tym umiejętnościom zacznie być coraz szybsze i lepsze na boisku, co pozytywnie wpłynie na jego samopoczucie. W trakcie zajęć każdy zawodnik musi poradzić sobie z poleceniami trenera, dbać o punktualnoś

oraz odpowiednio przygotować się do treningu, co nauczy go dobrej organizacji i samodzielności. Oprócz poprawy fizycznych aspektów, uczestnik zajęć Akademii rozwinie się także mentalnie. Podczas treningów będzie wykonywać ćwiczenia szlifujące jego pamięć, umiejętność skupienia oraz adaptację do zmieniającego się otoczenia. Zdecydowanie treningi Akademii Piłkarskiej Reissa kształtują charakter i rozwijają zainteresowania każdego dziecka! Treningi piłkarskie to też świetna okazja, aby pociecha mogła poznać dzieci w swoim wieku z Koła i okolic, które podzielają sportową pasję.

Co wyróżnia Akademię Piłkarską Reissa na tle innych?

 • System szkolenia będący szeroko rozbudowanym w klubie. Każdy zawodnik Akademii zaczyna od treningu na lokalizacji, do drużyny zostaje przydzielony na podstawie swojego wieku oraz poziomu umiejętności. Zgodnie z rozwojem, uczestnik zajęć przechodzi kolejne etapy szkoleniowe. Adepci Akademii trenują przez 12 miesięcy, także w wakacje i ferie zimowe.

 • Wykwalifikowana kadra szkoleniowa składająca się z trenerów oraz asystentów, którzy posiadają duże zaplecze szkoleniowe. Sztab posiada doświadczenie oraz wiedzę w zakresie pracy z młodymi piłkarzami, która poparta jest licznymi szkoleniami, kursami oraz stażami trenerskimi.

 • Profesjonalny sprzęt treningowy, który zapewniony jest każdej drużynie. Dzieci podczas treningu korzystają z płotków, pachołków, drabinek, gum oporowych, rebounderów.

 • Podejściem pedagogicznym, którym kadra trenerska kieruje się w trakcie zajęć z zawodnikami. Dzieci mają wyznaczone konkretne cele, które mogą zdobyć zgodnie ze swoimi możliwościami i umiejętnościami.

Jak zapisać dziecko na treningi Akademii Piłkarskiej Reissa w Kole?

Umożliwiamy 2 zapoznawcze treningi, tak, by każdy zawodnik mógł poznać kadrę trenerską oraz formę treningów w Akademii. Zajęcia każdej drużyny w Kole dostosowane są do możliwości i grupy wiekowej młodego piłkarza. Zapis dziecka na zajęcia jest bardzo prosty i łatwy w obsłudze. Wystarczy zarejestrować się na stronie: https://apr.cas.cogitech.pl/rejestracja, gdzie wypełnia się podstawowe informacje kontaktowe i wybiera zajęcia w lokalizacji Koło. W dodatku, wpisując kod PIŁKARSKAWIOSNA, Twoje dziecko otrzyma piłkę Akademii w prezencie! Po rejestracji, na adres mailowy trafiają wszelkie informacje dotyczące treningów i rozliczeń.

Jak wygląda pierwszy trening w Akademii?

Po zarejestrowaniu na zajęcia wystarczy przyprowadzić dziecko na najbliższy trening dostępny w harmonogramie lokalizacji Koło. Moment dołączenia nowego zawodnika do drużyny jest bardzo ważny, dlatego dbamy o jego szybką aklimatyzację w zespole. Na pierwszym treningu dziecko może mieć stały kontakt z rodzicem, może obserwować kolegów i koleżanki przy linii bocznej boiska, bądź dołączyć do drużyny od razu!

Dołącz do Akademii Piłkarskiej Reissa Koło i zapewnij dziecku odpowiednią dawkę aktywności fizycznej!
Więcej informacji pod numerem telefonu :  601690922

 

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
Podobne tematy
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Miasto Koło
150 lat temu w Kole urodził się Czesław Freundenreich. Dziś odsłonięcie ławeczki
1 dzień temu 6,872 5

150 lat temu w Kole urodził się Czesław Freundenreich. Dziś odsłonięcie ławeczki

Miasto Koło
Bo w każdym z nas jest trochę dziecka
1 dzień temu 1,786 12

Bo w każdym z nas jest trochę dziecka

Miasto Koło
Koncertu z okazji Dni Koła nie będzie. Dlaczego? Zobacz wideo
1 dzień temu 16,166 38

Koncertu z okazji Dni Koła nie będzie. Dlaczego? Zobacz wideo

Miasto Koło
Henryk Perzyński Honorowym Obywatelem miasta Koła
1 dzień temu 4,498 4

Henryk Perzyński Honorowym Obywatelem miasta Koła

Pożary
Pożar budynku mieszkalnego. 17 strażaków wysłanych do działań [ZDJĘCIA]
2 dni temu 9,276 6

Pożar budynku mieszkalnego. 17 strażaków wysłanych do działań [ZDJĘCIA]

Inne
15 punktów karnych i wysoki mandat - efekt szybkiej jazdy
2 dni temu 18,455 5

15 punktów karnych i wysoki mandat - efekt szybkiej jazdy

MS
R E K L A M A