Słonecznie 24
Popularne tagi:

Trzy punkty GKS -u przed majówką

Autor: GKS Osiek Wielki 02 Maj 2023 przeczytasz w ok. 2 min.
Trzy punkty GKS -u przed majówką
© GKS Osiek Wielki
(0) | Czytano:
3,908 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

W spotkaniu kończącym 19 kolejkę Warta Kramsk przegrała z GKS Osiek Wielki 0:2 (0:1). Prowadzenie osieckiemu zespołowi dał Dawid Wiśniewski, a w drugiej połowie za sprawą trafienia Wiktora Górskiego podopieczni Grzegorza Bandziorowskiego przypieczętowali zwycięstwo.

R E K L A M A
0
Czytano:
3,908 razy
Udostępnij

W tym sezonie zawodnicy już nie raz udowadniali, że na kluczowe mecze potrafią zmobilizować się mimo wcześniejszych wahań. Tak też było w niedzielne popołudnie. Z różnych powodów do Kramska pojechaliśmy bez kilku zawodników, których zastąpili juniorzy: Jakub Nowicki, Eryk Olejnicki czy Mateusz Smolarek. Osiecki zespół rozkręcał się powoli, ale w starciu z gospodarzami ostatecznie odniósł zwycięstwo.

- Wszyscy się obawiali tego spotkania, traktowaliśmy je bardzo poważnie i moim zdaniem nasze podejście do tego meczu, to było bardzo dobre posunięcie. Zrobiliśmy ważny krok w kierunku utrzymania

– powiedział strzelec pierwszej bramki Dawid Wiśniewski .

Nie było to jakieś wielkie widowisko. W końcu spotkały się zespoły walczące o wyjście ze strefy spadkowej. Spotkanie rozpoczęło się przy dość sprzyjającej pogodzie, jeśli nie liczyć wiatru wiejącego wzdłuż boiska. Pierwsze minuty spotkania nie były interesujące, bo niewiele się działo na boisku a obecność piłki pod bramkami była sporadyczna i spowodowana raczej stratami któregoś z zespołów, niż zamierzoną akcją. Jednak z minuty na minutę  do głosu coraz częściej zaczęli dochodzić podopieczni Grzegorza Bandziorowskiego. W 20 minucie wychodzimy na prowadzenie. Po rzucie rożnym Dawid Wiśniewski uprzedza bramkarza gospodarzy i głową kieruje pikę do bramki. Zdobyta bramka dała dużą motywację. Akcje zaczęły się zazębiać, waleczność drużyny była coraz bardziej widoczna. Druga połowa to szukanie szansy strzelenia drugiej bramki.

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

W 60 minucie mamy ustalenie wyniku. Piłka trafia do Wiktora Górskiego, a osiecki napastnik kieruje futbolówkę do siatki. Po stracie drugiej bramki gospodarze próbowali jeszcze atakować jednak w pojedynkach indywidualnych osieccy obrońcy nie pozwalali gospodarzom na zbyt wiele. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i ostatecznie z Kramska wywozimy bardzo cenne trzy punkty. Wielkie brawa dla całej drużyny, która pomimo braku kilku zawodników pokazała charakter.

GKS Osiek Wielki: Eryk Baryła  – Bartosz Rybiński , Maciej Kawka, Dawid Wiśniewski, Robert Karmelita , Hubert Gostyński  (Mateusz Smolarek ), Maksymilian Olejnicki, Emil Nowakowski ( Eryk Olejnicki ), Mateusz Jabłoński , Igor Mokrzycki ( Mateusz Graliński ), Wiktor Górski  (Jakub Wodnicki).

R E K L A M A
Podobne tematy
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Zatrzymania
3,4 promila to dla niej za mało - pojechała po więcej
9 minuty temu 565

3,4 promila to dla niej za mało - pojechała po więcej

Powiat Kolski
W środę działania Zero Tolerancji
22 minuty temu 139

W środę działania Zero Tolerancji

Inne
Rzucił petardą w kolumnę Prezydenta - teraz grozi mu więzienie
2 godziny temu 8,158 2

Rzucił petardą w kolumnę Prezydenta - teraz grozi mu więzienie

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu na świecie powitaliśmy noworodki [Podsumowanie:  28-05-2024]
2 godziny temu 409

W ostatnim tygodniu na świecie powitaliśmy noworodki [Podsumowanie: 28-05-2024]

Powiat Kolski
Paweł Gilewski nowym Wielkopolskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym
4 godziny temu 1,152

Paweł Gilewski nowym Wielkopolskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym

Gmina Przedecz
Spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą w Przedczu  [WIDEO]
17 godziny temu 8,979

Spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą w Przedczu [WIDEO]

R E K L A M A