(3)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Lekki deszcz 7
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
REKLAMA

Potrącił na pasach dziecko i uciekł. Był kompletnie pijany!

Autor: KPP Koło 22 Maj 2023 przeczytasz w ok. 2 min.
Potrącił na pasach dziecko i uciekł. Był kompletnie pijany!
© Redakcja e-kolo.pl
(3) | Czytano:
25,902 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

W niedzielę 21 maja br. na przejściu dla pieszych przy na ul. Włocławskiej doszło do potrącenia 13-letniego chłopca. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego szybko zatrzymali kierowcę białego Citroëna. Mężczyzna miał przeszło 2,6 promila alkoholu w organizmie oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

R E K L A M A
3
Czytano:
25,902 razy
Udostępnij

Tylko dzięki czujności 35-letniej mieszkanki naszego miasta nie doszło do tragedii. W niedzielę po godz. 14:00 kobieta razem z dwójką dzieci przechodziła przez przejście dla pieszych w rejonie ronda przy ul. Włocławskiej w Kole. W pewnym momencie zauważyła wjeżdżający na rondo z dużą prędkością samochód. Kobieta zdążyła tylko pociągnąć swoje dzieci tak aby nadjeżdżający pojazd w nich nie uderzył.

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

Niestety biały Citroën mimo szybkiej reakcji 35-latki potrącił jej 13-letniego syna. Na szczęście chłopiec nie odniósł poważnych obrażeń, które zagrażałyby jego zdrowiu czy życiu. Kierowca po tym zdarzeniu nie udzielił pomocy poszkodowanemu tylko odjechał.

Informacja o poszukiwanym pojeździe została natychmiast przekazana do patroli Policji. Kierowca Citroëna bardzo szybko został zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego.

Po zbadaniu stanu trzeźwości 44-letniego mieszkańca Koła okazało się, że ma on przeszło 2,6 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierowca posiadał obowiązujący zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, ponieważ wcześniej był już karany za jazdę na „podwójnym gazie”.

Mężczyzna swoim jednym zachowaniem odpowie teraz za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości pomimo zakazu prowadzenia pojazdów oraz spowodowanie wypadku drogowego znajdując się w stanie nietrzeźwości i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
R E K L A M A
Komentarze (3)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Kolejowa · 28 Maj 2023
Zrobił to największy patol ze starej kolejowej.
O. · 25 Maj 2023
Chłopiec ma stopę w gipsie i złamany palec także coś tam się jednak stało.
sprawiedliwy · 25 Maj 2023
Oprócz kary wymierzonej przez sąd powinien być wpis np do świadectwa pracy (nie znajdzie pracy w firmie transportowej, w oświacie itd itp), wpis do danych bankowych (nie dostanie kredytu na samochód) i wiele innych konsekwencji jeszcze można by wskazać. Oczywiście ewentualne odszkodowanie dla dziecka powinien obciążyć sprawcę
Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
22 godziny temu 8,012

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
1 dzień temu 5,190 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
2 dni temu 106,367

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
5 dni temu 21,879

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

R E K L A M A