× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Częściowe zachmurzenie 6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Ruszyły nabory do Akademii Piłkarskiej Reissa w Kole

Autor: Akademia Reissa 05 Wrzesień 2023 przeczytasz w ok. 4 min.
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Ruszyły nabory do Akademii Piłkarskiej Reissa w Kole
© Akademia Reissa
(0) | Czytano:
2,804 razy | przeczytasz w ok. 4 min.

Nowy rok szkolny to doskonały czas na rozpoczęcie dodatkowych zajęć, które pozwolą rozwinąć się Twojemu dziecku, zarówno fizycznie, jak i mentalnie. Akademia Piłkarska Reissa prowadzi nabory do drużyn piłkarskich dla chłopców i dziewczynek w każdej kategorii wiekowej w 120 lokalizacjach w całej Wielkopolsce.

R E K L A M A
0
Czytano:
2,804 razy
Udostępnij

Zadzwoń i odbierz zaproszenie na bezpłatne treningi pod nr: +48 601 690 922

Co Akademia Piłkarska Reissa zapewnia każdemu zawodnikowi?

Klub piłkarski od zawsze stawia na zdrowie oraz szczęście młodego sportowca. Działania Akademii skupiają się na zapewnieniu, jak najlepszych warunków do rozwoju sportowego dziecka na każdym etapie szkolenia. Dołączając do Akademii, nowy zawodnik otrzyma:

 • bezpłatne treningi, po których rodzic podejmuje decyzję o pozostaniu w klubie,
 • rezerwację miejsca w grupie treningowej,
 • opiekę klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka,
 • ubezpieczenie NNW,
 • udział w turniejach z nagrodami,
 • dostęp do treningów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu.

Oprócz powyższych zalet, w abonament treningów wpisuje się wiele korzyści dla każdego dziecka

Podczas zajęć Akademii, zawodnik poprawia swoją sprawność fizyczną, a przy okazji nabywa pewność siebie. Uczestnik treningów uczy się organizacji oraz odpowiedzialności, dostosowując się do wyznaczonych zasad obowiązujących na treningach. Ćwiczenia dopasowane są do grup wiekowych oraz indywidualnych możliwości zawodnika, dzięki temu efektywnie rozwijają jego umiejętności, kształcą jego koordynację ruchową oraz siłę. Twoje dziecko może przyprowadzić na trening kolegę, aby poczuć się raźniej i wspólnie rozpocząć piłkarską przygodę! Trening na lokalizacji to też dobra okazja, aby Twoja pociecha poznała rówieśników z okolicy, z którymi będzie mogła dzielić sportową pasję.

Klub prowadzi nabory w każdej kategorii wiekowej:

 • 3 - 6 lat - Skrzat
 • 7 – 9 lat - Żak
 • 10 – 11 lat – Orlik
 • 12- 13 lat – Młodzik
 • 14 – 15 lat– Trampkarz
 • 16 – 17 lat – Junior młodszy

Piłka nożna kształtuje charakter

Każde dziecko uczęszczając na treningi Akademii Piłkarskiej Reissa wyrabia u siebie prawidłowe, zdrowe nawyki. Adept klubu zaczyna być świadomy, jak ważna jest aktywność fizyczna i jaki ma ona wpływ na rozwój człowieka. Dziecko poprzez rzetelne wykonywanie ćwiczeń uczy się koncentracji oraz łatwo przystosowuje się do panujących warunków. W Akademii zawodnicy trenują w różnych warunkach pogodowych, a dzięki temu budują swoją odporność, a także się hartują.

Jak przygotować dziecko na pierwszy trening w Akademii?

Dziecko w wieku 3-9 lat przychodzi na trening przebrane i gotowe do zajęć. Warto przyjść 15 minut przed treningiem, aby odnaleźć właściwe miejsce odbywania się zajęć. Starsze roczniki mogą przebrać się w szatniach. Dostosowanie ubrania zależy przede wszystkim od obiektu, w którym odbywają się treningi poszczególnych drużyn. Jeśli trening odbywa się na hali, dziecko powinno być ubrane w koszulkę, spodenki, getry oraz obuwie piłkarskie. W przypadku treningu na zewnątrz, strój należy dostosować do warunków atmosferycznych. W przypadku deszczu lub chłodu należy założyć ciepłe okrycie np. kurtkę, dres, czy czapkę. W momencie wyposażenia drużyny Akademii w jednorodne komplety meczowe, zawodnicy przychodzą ubrani w oficjalny strój klubu.

Jak zapisać dziecko na treningi?

Akademia Piłkarska Reissa umożliwia bezpłatne, zapoznawcze treningi, aby każdy nowy zawodnik mógł zapoznać się z formą treningów oraz z kadrą szkoleniową. W Akademii najważniejszy jest młody zawodnik, dlatego każdy trening jest dostosowany do możliwości i grupy wiekowej małego piłkarza.

Rejestracja dziecka na zajęcia jest bardzo prosta! Wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem, gdzie wypełnia się podstawowe informacje kontaktowe i wybiera zajęcia w konkretnej lokalizacji. Po rejestracji, na adres mailowy trafiają wszelkie informacje dotyczące treningów i rozliczeń.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z koordynatorem pod numerem telefonu +48 601 690 922 lub mailowo: p.mirkiewicz@akademiareissa.pl.

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
1 dzień temu 16,469

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

Miasto Koło
Czesław Cieślak odwołany z funkcji Prezesa OSM Koło!
2 dni temu 58,889 18

Czesław Cieślak odwołany z funkcji Prezesa OSM Koło!

Zatrzymania
Trzeźwa reakcja na nietrzeźwego kierującego. Poszukiwany z blisko 3 promilami
3 dni temu 13,709 1

Trzeźwa reakcja na nietrzeźwego kierującego. Poszukiwany z blisko 3 promilami

Powiat Kolski
Przedecz stoi przed szansą zmiany burmistrza? Radny powalczy o urząd
3 dni temu 9,458 2

Przedecz stoi przed szansą zmiany burmistrza? Radny powalczy o urząd

Gmina Babiak
Gmina Babiak: wykaz nieruchomości do wynajęcia w miejscowości Lubotyń
4 dni temu 3,735

Gmina Babiak: wykaz nieruchomości do wynajęcia w miejscowości Lubotyń

Gmina Babiak
Aktywne ferie brdowskich wioślarzy
4 dni temu 1,875

Aktywne ferie brdowskich wioślarzy

R E K L A M A