Mgła 3
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Prognoza pogody dla Koła - najbliższy tydzień wstępem do wiosny?

Autor: Redakcja e-kolo.pl 26 Marzec 2024 przeczytasz w ok. 2 min.
Prognoza pogody dla Koła - najbliższy tydzień wstępem do wiosny?
© Paweł Pluciński
(0) | Czytano:
3,112 razy | przeczytasz w ok. 2 min.
Fotografia wykonana w miejscowości Podlesie

Mieszkańcy Koła mogą spodziewać się zmiennego, ale w większości pogodnego tygodnia, który przyniesie mieszkańcom i gościom miasta różnorodne warunki atmosferyczne, szczególnie w okresie świąt Wielkanocnych.

R E K L A M A
0
Czytano:
3,112 razy
Udostępnij
Z O B A C ZK O N I E C Z N I E
Nocna akcja gaśnicza w centrum Koła

W środę, 27 marca, dzień zapowiada się pogodnie z niewielkim zachmurzeniem. Temperatura maksymalna osiągnie 18°C, natomiast nocą spadnie do 7°C. Bez opadów, przy ciśnieniu na poziomie 995 hPa i wietrze wiejącym z prędkością 22 km/h. Wilgotność powietrza wyniesie 65%.

Czwartek, 28 marca, przyniesie większe zachmurzenie oraz opady deszczu o sumie 5.7 mm. Temperatura w ciągu dnia osiągnie 17°C, a minimalna temperatura nocna wyniesie 10°C. Wiatr osłabnie do 18 km/h, a wilgotność wzrośnie do 73% przy ciśnieniu 992 hPa.

Piątek, 29 marca, ponownie będzie dniem pogodnym z małym zachmurzeniem. Maksymalna temperatura wyniesie 15°C, a minimalna 5°C. Bez opadów, ciśnienie atmosferyczne wzrośnie do 1008 hPa, wiatr będzie wiał z prędkością 19 km/h, a wilgotność wzrośnie do 85%.

Sobota, 30 marca, obiecuje być najcieplejszym dniem tygodnia z maksymalną temperaturą dochodzącą do 21°C i minimalną w nocy 10°C. Dzień zapowiada się pogodny z małym zachmurzeniem, bez opadów, przy stabilnym ciśnieniu 1008 hPa i wilgotności na poziomie 77%.

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

W niedzielę, 31 marca, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych, temperatura wyniesie 16°C w ciągu dnia i spadnie do 10°C w nocy. Nie przewiduje się opadów, choć zachmurzenie będzie umiarkowane. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie 1010 hPa, a wilgotność utrzyma się na poziomie 77%.

Poniedziałek, 1 kwietnia, drugi dzień świąt, przyniesie umiarkowane zachmurzenie i wyższą temperaturę - do 21°C w ciągu dnia, spadającą do 8°C w nocy. Ciśnienie spadnie do 1000 hPa, a wiatr wzrośnie do prędkości 21 km/h. Wilgotność powietrza wyniesie 78%, nie przewiduje się opadów.

We wtorek, 2 kwietnia, mieszkańcy Koła doświadczą chłodniejszego dnia z temperaturą maksymalną tylko 11°C i minimalną 9°C. Zachmurzenie będzie duże z lekkim przelotnym deszczem o sumie opadów 2.4 mm. Ciśnienie wyniesie 998 hPa, a wilgotność wzrośnie do 85%.

Tydzień zakończy się w środę, 3 kwietnia, umiarkowanym zachmurzeniem, bez opadów. Dzień będzie nieco cieplejszy z maksymalną temperaturą 13°C i minimalną 6°C. Ciśnienie atmosferyczne wzrośnie do 1006 hPa, a wilgotność utrzyma się na wysokim poziomie 84%.

W nadchodzącym tygodniu mieszkańcy Koła mogą spodziewać się wiosennej aury, idealnej do świątecznych spacerów i spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Prognoza pogody wskazuje na przeważnie pogodne dni, z wyjątkiem przelotnych opadów deszczu

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Inne
Policjanci odwiedzili Przedszkole Miejskie nr 3 w Kole
9 godziny temu 880

Policjanci odwiedzili Przedszkole Miejskie nr 3 w Kole

Inne
Zapobieganie oszustwom: Policja spotyka się z seniorami w Osieku Małym
9 godziny temu 1,118

Zapobieganie oszustwom: Policja spotyka się z seniorami w Osieku Małym

Powiat Kolski
Planowane wyłączenia prądu przez operatora w powiecie kolskim
11 godziny temu 8,677

Planowane wyłączenia prądu przez operatora w powiecie kolskim

Miasto Koło
Odszedł od nas wieloletni Radny Rady Miejskiej - Andrzej Cesarz
12 godziny temu 6,991 8

Odszedł od nas wieloletni Radny Rady Miejskiej - Andrzej Cesarz

Gmina Kościelec
Zebranie Zarządu Gminnego ZOSP RP w Kościelcu
13 godziny temu 707

Zebranie Zarządu Gminnego ZOSP RP w Kościelcu

Gmina Babiak
Podcast: Podsumowanie kadencji Wójta Wojciecha Chojnowskiego
13 godziny temu 995 2

Podcast: Podsumowanie kadencji Wójta Wojciecha Chojnowskiego

R E K L A M A