sim
kol-net
Wiadomości Gmina Kłodawa Kłodawa na targach turystycznych

Kłodawa na targach turystycznych

03-03-2010 08:07 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,524 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Kłodawa na targach turystycznych
Foto:
Gmina Kłodawa już po raz kolejny wspólnie z Centralnym Łukiem Turystycznym prezentowała się na targach turystycznych, tym razem targi odbyły się w dniach 26-28 lutego 2010 roku w hali Expo w Łodzi. Podczas Targów Turystycznych „NA STYKU KULTUR”, zaprezentowały się regiony turystyczne Polski i świata, ośrodki SPA, atrakcje turystyczne, agroturystyka, biura podróży oraz turystyka aktywna. Oferty turystyczne zaprezentowało ponad 100 wystawców z Polski , Czech, Egiptu, Gruzji, Izraela, Litwy, Palestyny, Portugalii, Rosji, Tunezji, Słowenii, Ukrainy, Węgier i Wielkiej Brytanii.
Wielu zwiedzających i przedstawicieli profesjonalnych operatorów wycieczek turystycznych odwiedziło stoisko Centralnego Łuku Turystycznego, które otrzymało wyróżnienie od organizatorów targów, jako jedno z ciekawszych w tym roku. Wieczorem uroczystą galę uświetnił występ jednego z największych polskich zespołów folklorystycznych „Śląsk”, którego próbkę występu w nieco okrojonym składzie można było zobaczyć już w czasie targów na stoisku województwa śląskiego.

Na relację fotograficzną z łódzkich targów zapraszamy na strony Urzędu Gminy w Kłodawie.

Źródło: http://klodawa.wlkp.pl/
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~Krzychu 04-03-2010 09:33
A nie uważacie że dobrym pomysłem było by jak by nasze miasto też zostało członkiem Centralnego Łuku Turystycznego? Koszty członkowstwa prawie żadne za to szansa na promocję Koła i okolic realna.
| Zgłoś do usunięcia