sim
marzena pilarska
Wiadomości Miasto Koło Atak śmieciowych potworów

Atak śmieciowych potworów

18-03-2010 20:33 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,936 | Komentarzy: 1
Atak śmieciowych potworów
Foto:
zacisze
Przedszkole Miejskie nr 6 w Kole włączyło się w lutym tego roku w realizację programu ekologicznego zainicjowanego przez firmę Tymbark. Nauczycielka Elżbieta Tomczyk koordynująca realizację programu w placówce, zorganizowała wewnątrzprzedszkolny konkurs na "Najstraszniejszego potwora śmieciowego". W konkursie wzięło udział 84 dzieci, które z pomocą rodziców stworzyły potwory.
Ilość, zaangażowanie oraz pomysłowość rodziców bardzo miło nas zaskoczyła. Po przeprowadzonym głosowaniu przy współudziale rodziców nagrodzono następujące osoby:

I miejsce
Oliwia Gibaszek i Maciej Sobczak
II miejsce
Andżelika Okupna, Maciej Nawrocki, Adam Makowski, Filip Głowacki i Anna Nowak,
III miejsce
pozostałe dzieci biorące udział w konkursie

Wszystkich dzieci składamy wielkie gratulacje za pomysłowe wykonanie przerażających śmieciowych potworów.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
GordaanpypeQV 24-04-2015 19:50
Zbliżają się 2015. Kraj potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim trzeba wyjść z domu i zagłosować. 50% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko tylko nie POPIS. Potrzebny jest nam ktoś nie uwikłany w zadne układy. Wklejajcie to na swoim FB, w komentarzach, gdzie tylko się da. Wykorzystajmy siłę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 - Wszystko tylko nie POPIS !
| Zgłoś do usunięcia