Grzegorzew i LO na czele tabeli

Autor: 24 Marzec 2010 przeczytasz w minutę
©
3,013 razy | przeczytasz w minutę

Rozpędzona młodzież z LO Koło pod wodzą Waldemara Koligota ostatnio odprawia z kwitkiem wszystkie zespoły. Tym razem padło na lidera rozgrywek drużynę Grzegorzewa. Przy pełnej widowni i żywiołowym dopingu kibiców lepiej od początku spotkania radzili sobie siatkarze LO. Szybko objęli prowadzenie 10:4, a następnie 18:8. Później nastąpiło lekkie rozprężenie i strata znacznej liczby punktów. Przy stanie 22: 15 trener licealistów poprosił o czas, wskazówki okazały się cenne, bo za kilka chwil LO wygrało pierwszego seta 25:17.W drugim secie toczyła się bardziej wyrównana walka, ale nadal pod dyktando LO, które prowadziło w pierwszej części seta 14:11, a następnie 21:14. Ponowna dekoncentracja spowodowała, że Grzegorzew podgonił do stanu 23:24, ale ostatnia piłka należała do LO, które wygrało 25:23.

0
3,013 razy
– W meczu Łubianki z Andre lepsi okazali się rutynowani zawodnicy Andre, którzy wygrali pierwszego seta 25:23. Drugiego przegrali 22:25 i rozstrzygnięcie zapadło w tie-breaku. Andre rozbiło młodych siatkarzy Łubianki 15:6 i wskoczyło na trzecie miejsce w tabeli – powiedział Czesław Bednarczyk sędzia.
Na prowadzeniu nadal Grzegorzew przed LO, a Łubianka spadła na czwarte miejsce.

Wyniki 10 kolejki II rundy rozegranej 22. 03. 2010r.
ZSR Kościelec – Team St. Miasto 0:2 (20:25, 15:25)
Babiak XXI – Certo-Camp 0:2 (21:25, 22:25)
Wood-Mizer – Chodów 0:2 (10:25, 12:25)
MKS Koło – Sompolno 2:1 (26:24, 8:25, 15:13)
Grzegorzew – LO Koło 0:2 (17:25, 23:25)
Łubianka – Andre Koło 1:2 (23:25, 25:22, 6:15)