sim
kol-net
Wiadomości Kultura i rozrywka Koncert Noworoczny z Wodeckim

Koncert Noworoczny z Wodeckim

02-01-2013 11:22 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 11,842 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Koncert Noworoczny z Wodeckim
Foto:
29 grudnia 2012 roku w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się X Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej OSP w Kole, której gościem specjalnym był Zbigniew Wodecki- piosenkarz, instrumentalista oraz znany z "Tańca z Gwiazdami" juror.
Sala sportowa zapełniła się po brzegi. Wstęp na koncert był bezpłatny. Od godziny 16.00 widzowie mogli uczestniczyć w koncercie przygotowanym i zrealizowanym przez Orkiestrę Dętą OSP w Kole. W programie znalazły się również występy taneczne.

Gwiazdą wieczoru był Zbigniew Wodecki, który zaśpiewał swoje znane przeboje. Wielu z gości podkreślało, że Pan Zbigniew miał znakomity kontakt z widownią i koncert z jego osobą był świetnym pomysłem organizatorów.
Foto: K.W
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~Roman 05-01-2013 20:47
Wielkie brawa dla Pana Zbigniewa Wodeckiego i Orkiestry Dętej OSP w Kole za Koncert Noworoczny- uczta dla ducha i ucha.Dziękuję także wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia. Władze tym razem jest za co pochwalić- trafny wybór. Czekam z niecierpliwością na Lady Punk.
| Zgłoś do usunięcia