sim

Wiadomości Miasto Koło Praca na basenie wre- na siedząco

Praca na basenie wre- na siedząco

14-02-2013 10:34 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 20,119 | Komentarzy: 15
Jubiler Euro Koło
Praca na basenie wre- na siedząco
Foto:
W dniu wczorajszym nasz czytelnik w godzinach 11:30-12:20 obserwował prace na terenie budowy krytej pływalni. Wynikiem prac są zdjęcia, które przedstawiamy naszym czytelnikom.
Na zdjęciach doskonale widać odśnieżanie dachu basenu, oraz ogromne zmęczenie tymi obowiązkami. A wiadomo jak człowiek zmęczony to chętnie gdzieś by usiadł, odpoczął. Takie podejście również zaprezentowali pracownicy. Po odśnieżeniu części powierzchni dachu- usiedli na jego dolnym krańcu i odpoczywali.

Jak napisał nam nasz czytelnik: "Widziałem jeszcze, że przy tej ,,pracy'' dobrze sie bawili zjeżdżając wraz z łopatami po dachu i rzucając się śnieżkami". Czy tak było na prawdę? nie wiemy, dlatego tych informacji nie potwierdzamy.

Zabawa, zabawą- jednak zachowanie zasad BHP i dbałość o swoje zdrowie- znikoma.


Foto: Nadesłane przez czytelnika kamil123611Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (15)
~jaa 17-02-2013 22:03
Widać że fotki robione z ZST :D Mogę nawet przypuszczać z jakiej klasy.. Uczniowie widzę że się trochę nudzą na lekcjach
| Zgłoś do usunięcia
~jaa 17-02-2013 22:02
Widać że fotki robione z ZST :D Mogę nawet przypuszczać z jakiej klasy.. Uczniowie widzę że się trochę nudzą na lekcjach
| Zgłoś do usunięcia
~karola,karol 15-02-2013 21:21
treść poniżej od Karoli i Karola ,oglądałem ,oglądałam.
| Zgłoś do usunięcia
~karola 15-02-2013 21:10
czytam o tym basenie,patrze na te zdjęcia,a może pan burmistrz i radni by się wreszcie zainteresowali ta budowa ,jeżeli tak się cieszą z wyremontowanego dworca ,ogladałem na kablówce, może by zmienić inspektora budowy lub innych kierujących ta budową,i wtedy cos sie ruszy bo w końcu ktos odpowiada za te opużnienia,Panie burmistrzu, i radni koła budowa jest blisko może by czas tam zajrzec co tam się dzieje,bo patrząc na budowe obok to tam już są okna powstawiane,ustawione rusztowania pewnie będą ocieplać,a basen stoi w miejscu ,tam chyba są ludzie lepiej rządzący ,może zabrać premie tym co odpowiadają za to to by chyba coś sie ruszyło,może by już czas by wreszcie też wstawić okna a wtedy można by było robić coś więcej w środku budynku,bo teraz to raczej marnieje w koncu cegła się zlasuje jak nie będzie odpowiednio zabezpieczona i wtedy będzie nie dalsza budowa tylko remont scian zlasowanych przez wode i mróz,panie burmistrzu i rado Koła obudżmy się bo to już jest pare lat.pobudka
| Zgłoś do usunięcia
~marek 15-02-2013 20:44
Najlepiej stanie jakiś gł-ek robi fotki z okna ludziom i obczernia ich tak najlepiej kupic aparat i pstrykać fotki jak by on inaczej robił,amatorze zdjęc zasięgni gdzieś informacji na temat prac na tym basenie, może zapytaj się panom kierujacym ta budową,panu inspektorowi tej budowy dlaczego to tak długo trwa,dlaczego ciagle wstrzymuje roboty na tej budowie,zapytaj inwestorów tej budowy,nie obczerniaj zwykłych robali,bo tak najlepiej,nie mam pojęcia o zrobie fotke o bo usiedli na chwile,żałośni obserwatorzy budowy ,ruszcie mózgownicą i idżcie wyżej po sensacje.to tyle,a mógł bym więcej napisać tylko szkoda mi czasu na was pstrykacze fotek.
| Zgłoś do usunięcia
~arek 15-02-2013 20:18
tomaszu jęzeli nie wiesz nic na temat budowy to nie pisz głupot,gdyby na basenie byli inni ludzie kierujacy tą budową,inny inspektor budowlanny to napewno budowa by szła inaczej,pracowałem jakiś czas temu na tym basenie ,i troszeczke wiem wiecej na temat tej budowy ludzie chca pracować,bo pracy jest tam duzo ale niestety prace sa ciągle wstrzymywane przez ludzi zarządzajacymi tą budową były ciągle wstrzymywane,ciagle jakieś zmiany ,ciagle jakies przeróbki,ciągle bo tego jeszcze nie można robic ,bo o tym musza zadecydować,zrobią troszeczke i przerwa bo na każdą robote jest przetarg ,przetarg czo coś takiego ,ludzie szukaja winnych wśród robotników ,a może Tomasz ,lub Kamil by się dowiedzieli cos wiecej i wyżej na temat budowy a nie szukają taniej sensacji obsmarowując ludzi którzy tam pracowali i pracuja.
| Zgłoś do usunięcia
~maks 15-02-2013 19:59
facet który robi te fotki chyba się nudzi,staje przy uchylonym balkonie w jednym z bloków na pierwszym piętrze i fotografuje ludzi tych co tam pracuja,ciekaw jak on się wywiązuje z obowiazków w swojej pracy o ile pracuje ,chyba że nie pracuje jezeli ma czas robić zdjęcia codziennie w godż rannych.
| Zgłoś do usunięcia
~kaskowy 15-02-2013 12:40
i są bez kakakasku
| Zgłoś do usunięcia
~dr Frankenstein 15-02-2013 08:28
Wydaje się, że cały ten portal jest utrzymany w humorystycznym tonie. Zwłaszcza, kiedy pewne zdarzenia komentuje wschodząca gwiazda lokalnej polityki.
| Zgłoś do usunięcia
~REDAKCJA 14-02-2013 22:29
Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że powyższy artykuł ma formę humorystyczną i zwraca jedynie uwagę na brak zachowanych zasad bezpieczeństwa. Z pozdrowieniami - redakcja
| Zgłoś do usunięcia
~Maciej 14-02-2013 21:38
komentarz usunięty przez administratora
| Zgłoś do usunięcia
~FAMA 14-02-2013 20:29
Pisarzu - jeżeli dzienny czas pracy przekracza 6 godzin, pracownikowi należy się 15 minut przerwy. Może on w tym czasie zjeżdżać, skakać , pucować torpedę lub szarpać druta, jak kto woli...Jego przerwa.
| Zgłoś do usunięcia
~xxx 14-02-2013 17:54
Zamiast obserwować przez godzinę robotników na budowie zrobiłbyś coś pożytecznego!!!
| Zgłoś do usunięcia
~Ciekawe 14-02-2013 13:05
A gdzie w tym czasie był Kierownik budowy?
| Zgłoś do usunięcia
~Tomasz 14-02-2013 11:53
Gdyby nie było to prawdą postępy w budowie już dawno byłyby widoczne. Przynajmniej ja tak uważam.
| Zgłoś do usunięcia