sim
marzena pilarska
Wiadomości Miasto Koło Cyrk Korona w Kole - konkurs

Cyrk Korona w Kole - konkurs

27-02-2013 14:23 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,511 | Komentarzy: 1
Cyrk Korona w Kole - konkurs
Foto:
zacisze
6 marca tego roku nasze miasto odwiedzi znany wszystkim Cyrk Korona, który często gości w Kole ze swoim programem. Już dzisiaj zapraszamy na przedstawienie. Dla jednej osoby nasza redakcja przygotowała 2-osobową darmową wejściówkę. Wystarczy wziąć udział w konkursie.
Po ubiegłorocznym sukcesie spektaklu "Niech Żyje Cyrk!", Cyrk Korona we współpracy z najlepszymi artystami i choreografami z całego świata przedstawia nowe widowisko pt. "Fabryka Śmiechu". W trakcie tournée największy cyrk w Polsce planuje wystawić ponad 250 spektakli w blisko 150 miastach na terenie całego kraju.

Nazwa programu "Fabryka Śmiechu" jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Hiszpanii, Włoch, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, oraz Polski. Na scenie królują kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów.

Publiczność na scenie Cyrku Korona będzie mogła podziwiać utalentowanych aktorów cyrkowych z różnych zakątków świata. Wśród tegorocznych propozycji programowych znalazły się m.in: pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, tajemnicze transformacje, ring trapez, napowietrzne akrobacje w sieciach, oraz wspaniali polscy komicy - Mr. Chap, oraz debiutujący Mr. Hot Dog. Jak na prawdziwy cyrk przystało, nie zabrało atrakcji dla miłośników zwierząt! Po raz pierwszy w Polsce można będzie oglądać iluzję z udziałem białego tygrysa. Ponadto wystąpią: białe lwy, uchatki kalifornijskie, wielbłądy, konie arabskie, coby i fryzyjskie, zebry, lamy, dromadery, kuce, małpy, byk szkocki, oraz kozy, gęsi, koguty. Takiego widowiska nie można przegapić!

Cyrk Korona powstał w 1993 roku, dziś jest największym cyrkiem działającym w Polsce. Na swojej scenie od lat prezentuje różnorodne, międzynarodowe widowiska z udziałem 1 najlepszych aktorów cyrkowych. Na arenie Cyrku Korona gościło także wiele gwiazd estrady, sportu i kina, m.in: Dorota "Doda" Rabczewska, Anna Przybylska, Andrzej Piaseczny, Dariusz Michalczewski, Piotr Adamczyk, oraz Maryla Rodowicz. Od 2009 roku Cyrk Korona jest członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Cyrków - "ECA", którego honorowym prezydentem jest Księżna Monako, Stefania Grimaldi. Cyrk Korona jest organizatorem Festiwalu Talentów, największej imprezy cyrkowej w Polsce, która od 2010 roku cyklicznie na przełomie września i października odbywa się w Warszawie i przyciąga pod namioty tłumy widzów i dziennikarzy.

Bilety na spektakle Cyrku Korona dostępne są on-line na stronie www.cyrk-korona.com.pl
Polub profil Cyrk Korona na Facebooku pod adresem http://facebook.com/cyrkkorona


Koło - ul.Kolejowa / ul.Blizna
6 marca (środa) godzina: 17:00


Jak wygrać wejściówkę? Wystarczy na adres e-kolo@e-kolo.pl opisać swoje najciekawsze wspomnienia związane z cyrkiem. Najciekawszy e-mail zostanie nagrodzony wejściówką. Zgłoszenia należy nadsyłać do 3.03.2013 (niedziela) godziny 24:00. W treści wiadomości prosimy o umieszczenie numeru telefonu oraz imienia i nazwiska osoby biorącej udział w konkursie.


Foto: Cyrk Korona
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~ja 05-03-2013 13:24
przepraszam bardzo kiedy wyniki konkursu
| Zgłoś do usunięcia