Przegrana w Swarzędzu

Autor: 08 Kwiecień 2013 przeczytasz w minutę
©
2,206 razy | przeczytasz w minutę

Nie udał się wyjazd Przedeckim zawodnikom do Swarzędza. Podopieczni Edwarda Dereszewskiego ulegli zespołowi Lider Swarzędz 39 – 26 (16 – 14).

0
2,206 razy
Przedeccy szczypiorniści przystąpili do meczu w okrojonym składzie. Do meczu z liderem rozgrywek III ligi piłki ręcznej przystąpiło zaledwie 13 zawodników – w tym 3 bramkarzy. Pierwsze minuty meczu to wyraźna przewaga gospodarzy, którzy wykorzystywali każdy błąd zawodników Salusa. Z minuty na minutę gra się wyrównywała. Kilkukrotnie na tablicy wyników pojawiał się remis. Kilka bardzo dobrych interwencji w bramce zaliczył Mariusz Antas. Pod koniec pierwszej połowy, dzięki celnym trafieniom najlepszego tego dnia na boisku Łukasza Glinkowskiego – Swarzędz uzyskał 2 bramkowe prowadzenie. Wynik po pierwszej połowie 16 – 14.

Pierwsze minuty drugiej połowy meczu, były bardzo podobne do tego co się działo w pierwszej połowie. Zawodnicy Salusa atakowali, ale to szczypiorniści ze Swarzędza zdobywali kolejne bramki. Szybko uzyskali kilku bramkowe prowadzenie, które skrzętnie powiększali. Pomimo skutecznych interwencji Adama Adamczewskiego w bramce, oraz celnym trafieniom Wiktora Zasady oraz Karola Janickiego zespół z Przedcza uległ 39 – 26.

UKS SALUS Przedecz czekają teraz 3 bardzo ważne mecze – w których rozstrzygnie się ostateczne kto zajmie II miejsce w lidze. Najbliższy mecz Przedeccy Szczypiorniści rozegrają na hali GOSiR w Choceniu w najbliższą niedzielę 14.04.2013r., przeciwnikiem będzie zespół Spartakus Buk.