(3)
Miejscowe opady deszczu w pobliżu 14.5

Złoto dla młodzików

Autor: 21 Kwiecień 2013 przeczytasz w minutę
Złoto dla młodzików
©
(3) | Czytano:
8,665 razy | przeczytasz w minutę

Wczoraj w godzinach popołudniowych na kolskiej hali MOSiR rozegrany został turniej finałowy Mistrzostw Polski Młodzików w korfballu w którym udział wzięły zespoły: Olympic Słupia, Cirkus Konstancin, Warszawa Wesoła i Maratończyk Koło. Turniej rozgrywany był systemem pucharowym, najpierw odbyły się dwa mecze półfinałowe a następnie mecze o trzecie i pierwsze miejsce.

R E K L A M A
3
Czytano:
8,665 razy
Udostępnij
Doskonale w turnieju zaprezentowali się zawodnicy kolskiego Maratończyka, którzy najpierw w meczu półfinałowym pokonali Cirkus Konstancin 9:2 a następnie w meczu finałowym wygrali z zespołem Olympic Słupia 8:4 zdobywając tytuł Mistrzów Polski w kategorii młodzików.

Skład Maratończyka Koło: Natalia Nowicka, Weronika Minichowska, Karolina Kawka, Laura Grochowska, Nicole Gołdyn, Katarzyna Jarmuż, Amanda Dopierała, Dominik Kowalski, Filip Musialiński, Jan Nitecki, Kacper Grabowski, Bartosz Herman, Konrad Urbański, Piotr Kujawa, Piotr Kurz. Trener: Waldemar Pietrzak

Wcześniej bo już od godziny 9.30 rozegrano Ogólnopolski Turniej Monokorfballu Koło 2013, którego organizatorami byli UKS Maratończyk Koło, MOSiR Koło i Zespół Szkół Nr 1 w Kole. W turnieju udział wzięło 12 zespołów z Warszawy, Konstancina, Słupi i Koła. Zespoły podzielone były na dwie kategorie wiekowe: klasy 1-2 i klasy 3-4.

Również w tym turnieju gospodarze okazali się mało gościnni. Zawodnicy kolskiego Maratończyka wygrali bezapelacyjnie obie kategorie wiekowe.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
KLASY 1-2
1. Maratończyk I Koło
2. Warszawa Wesoła I
3. Cirkus Konstancin
4. Warszawa Wesoła II
5. Maratończyk II Koło

KLASY 3-4
1. Maratończyk I Koło
2. Warszawa Wesoła I
3. Maratończyk II Koło
4. Warszawa Wesoła II
5-6 Cirkus Konstancin
Olympic Słupia II
7. Olympic Słupia I

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (3)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
~paweł · 27 Kwiecień 2013
a ile Człowieku tak po prawdzie w tej kategorii gra tych drużyn w Polsce 5-7?
~zachary · 27 Kwiecień 2013
Człowieku, w Kole był turniej kończący ligę, a wcześniej była liga przez cały rok i wiele meczy na wyjazdach, więc pomyśl zanim coś napiszesz.
~patryk · 26 Kwiecień 2013
to są jaja -po jednym wygranym meczu mieć drugie miejsce w polsce a po dwóch pierwsze -korfballll :)
>