sim

Wiadomości Miasto Koło Kolejny przetarg na basenie

Kolejny przetarg na basenie

25-04-2013 09:14 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,777 | Komentarzy: 1
Kolejny przetarg na basenie
Foto:
zacisze
W dniu wczorajszym na Sesji Rady Miasta w Kole Burmistrza w sprawozdaniu międzysesyjnym poinformował o wszczętej procedurze przetargu nieograniczonego na wykonanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych i deszczowych w realizowanej inwestycji pn. „Budowa krytej pływalni w Kole”.
Przedmiotem zamówienia jest budowa trzech przyłączy: wodociągowego, kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej do budynku wykonywanej krytej pływalni w Kole. Termin wykonania tego zamówienia to 15.07.2013 r.

Jest to kolejny już etap realizacji inwestycji budowy basenu w Kole, a wszystkie prace zmierzają w dobrym kierunku. Jak poinformował burmistrz na teren budowy dostarczono już niecki, a wszystko jest robione w tym kierunku, żeby szybko i poprawnie zakończyć inwestycję.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~darek 25-04-2013 09:52
W poniedziałek 22 kwietnia Sejmik Województwa Wielkopolskiego uchwalil "Program rozwoju bazy sportowej w Województwie Wielkopolskim na lata 2013 - 2014", w którym postanowił dofinansować budowę krytej pływalni w Kole kwotą 2 mln zł. Jest to wynik wniosku złożonego w tej sprawie do samorządu wojewódzkiego przez burmistrza Drożdżewskiego. Dzisiaj burmistrz odbiera w Departamencie Sportu Urzędu Marszałkowskiego potwierdzenie przyznania tej dotacji. Pozwoli to ogłosić kolejne przetargi na budowę infrastruktury wokół basenu - parkingi i drogi dojazdowe.
| Zgłoś do usunięcia