sim
naturhouse
Wiadomości Miasto Koło Eko projekt z kajakami w roli głównej

Eko projekt z kajakami w roli głównej

30-04-2013 10:38 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,139 | Komentarzy: 3
Jubiler Euro Koło
Eko projekt z kajakami w roli głównej
Foto:
Ekologiczna inicjatywa pod tytułem : „KAJAKERSKO KIEŁBASIARSKI EKOPROJEKT" to pomysł totalnie zakręconych i pozytywnie nastawionych do życia mieszkańców Koła. Chcesz uczestniczyć w tym wydarzeniu ? zapraszamy.
Oto w skrócie opis przedsięwzięcia, który stworzyli organizatorzy:

"Cała operacja zaczyna się w Kole 11.05.2013r o godzinie 7.30 na terenie Bazy Ekologicznej „Olimpia”, „ Przystań” . Na Terenia bazy wszyscy Eko wojownicy zostaną uszeregowani w Pułk i umieszczeni w pojeździe opancerzonym klasy „ogórek” wojownicy mogą liczyć na grupę wsparcia: eko-technicznego „specjaliści od chłodzenia napojów w rzece” , eko-logistycznego „transport lekkich wodnych pojazdów opancerzonych” i Eko-saperskiego (w razie gdyby Eko-wojownicy natknęli się na polu bitwy na „miny” pozostawione przez zwierzęta hodowlane przeciwnika):D O godzinie 8.00 kolumna Eko- pojazdów wyrusza w kierunku miejscowości Uniejów gdzie na plaży pod bazą Termy Uniejów połączymy swe szeregi z Eko wojownikami z Uniejowa . Ubieramy zbroje (kamizelki ratunkowe ) każdy z wojowników zostanie wyposażony w świecący nowiutki opancerzony lekki pojazd wodny (Kajak) i kusze ( wiosła ) każdy uczestnik dostaje worki na łupy ( butelsony , papiersony i inne znaleziska ) Naszym sprzymierzeńcem jest rzeka Warta która sama zatransportuje wyjątkowo "leniwych" wojowników do celu.

Wspólna 15minutowa medytacja, która zagrzeje nas do wspólnego działania aby naszym łupem padła jak największa ilość śmieci i wyruszamy na północ nie pozostawiając przeciwnikowi żadnych szans).
Trzeba być czujnym i uważnym bo nasi przeciwnicy (śmieciorki) mogą być dobrze zamaskowani , Jednak jak nauczyła nas historia i Kazimierz W. mieszkańcy Koła i Uniejowa wygrają tą bitwę z pewnością :D Uroczyste spożycie „kełbki” odbędzie się w Kole na terenie
stowarzyszenia kajakowego „przystań” gdzie zgromadzimy łupy wyprawy :)

Udział w imprezie kosztuje 10 zł (całkowity dochód zostanie przeznaczony na produkty spożywcze które skonsumujmy przy ognisku „kiełbka , kiszka , keczupski i pyry)

Organizatorzy nie przewidują ofiar wśród wojowników , przewidują natomiast świetną zabawę dla uczestników Eko- bitwy.

Na imprezę zapraszają:
UM w Kole
UM Uniejów
Stowarzyszenie kajakowe „Przystań”
Koło łowieckie „jeleń” Koło
Portal Internetowy e-kolo.pl


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
~uczestniczka 12-05-2013 10:48
Impreza była świetna, humory dopisały. Ognisko rozgrzało wszystkich. Śmieci w Warcie mnóstwo. Akcję warto powtórzyć. Dziękujemy organizatorom.
| Zgłoś do usunięcia
~Maciek 30-04-2013 23:34
Chodzi o spływ kajakowy połączony ze zbieraniem śmieci pływających w Warcie... Dane są na grafice - wystarczy na nią klinąć :)
| Zgłoś do usunięcia
~kolanka 30-04-2013 21:00
Proszę o informację, jak, kiedy i gdzie można się zapisać. Czym się dojeżdża do Uniejowa? Samochodem? Wraca kajakami? O której planowany powrót? Generalnie o co chodzi :), bo treść artykułu jest skomplikowana.
| Zgłoś do usunięcia