sim
geberit
Wiadomości Sport Sukces zawodników z ZST w Kole

Sukces zawodników z ZST w Kole

04-05-2013 10:14 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 7,771 | Komentarzy: 5
Sukces zawodników z ZST w Kole
Foto:
zacisze
W dniu 30.04.2013r. w Szamotułach odbył się wojewódzki finał w piłce nożnej szkół ponadgimnazjalych. Rejon Koniński reprezentowany był przez zespół z Koła, z Zespołu Szkół Technicznych.
W zawodach uczestniczyło najlepszych osiem zespołów z Wielkopolski. W Grupie A, w której znalazł się zespół z ZST występowały również drużyny z: Szamotuł, Kalisza, Leszna. Chłopacy z Koła najpierw pokonali w grupie Kalisz 2:1, następnie zremisowali z Lesznem 1:1, A następnie przegrali z Szamotułami 0:1, zajmując drugie miejsce w grupie i awansując do półfinału. W półfinale po zaciętym meczu pokonali zespól ze Swarzędza 1:0 i awansowali do finału. W finale ponownie spotkali się z zespołem z Szamotuł. tym razem lepsi okazali się chłopcy z ZST i po bardzo zaciętym meczu to oni wygrali 1:0. Po wygranym spotkaniu radości nie było końca, ponieważ nikt się nie spodziewał tak wielkiego sukcesu zespołu z naszego powiatu.

Skład zwycięskiej drużyny: Miłosz Gabrysiak, Karol Lipiński Krystian Graczyk, Miłosz Powietrzyński, Paweł Powietrzyński, Łukasz Pamin, Damian Koral, Damian Zięba, Łukasz Zielonka, Krystian Bączkiewicz, Przemysław Jakubowski, opiekun Jacek Olszewski.

Do udziału drużyny w rozgrywkach wojewódzkich przyczynili się czynnie również: Filip Szymański, Arkadiusz Krygier oraz Tomasz Mikusik
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (5)
~siatkarz koło 16-05-2013 07:28
Gratulujemy chłopaki, super wynik :)
| Zgłoś do usunięcia
~nauczyciel z podstawówki 12-05-2013 19:52
Biorąc pod uwagę fakt, że Szamotuły ściągają do siebie najlepszych dzieciaków z całego województwa już od 4 klasy podstawówki to sukces naszej młodzieży jest niewątpliwy. Gratulacje!!!
| Zgłoś do usunięcia
~ktostaki 05-05-2013 11:33
drodzy burzliwi- tutaj chodzi o sukces pośród kolskich szkół średnich...
| Zgłoś do usunięcia
~kibic 05-05-2013 10:27
Turniej mistrzostwa Wielkopolski ORLIK POLSKA tez był sukces BORKI wtedy mieli 2 miejsce. A wiec nazbierało by się tych sukcesów troche. Pozdrawiam
| Zgłoś do usunięcia
~kibic 04-05-2013 15:37
Może autor nie pamięta ale to nie jest pierwszy sukces drużyn piłkarskich z Koła, pierwsi byli chłopaki z SKS Płomień Koło wygrywali wszystko co było do wygrania włącznie z młodzieżówkami takich klubów jak Lech czy Widzew, a jeszcze nie tak dawno uczniowie ZS 1 w turnieju Tuska. Tak więc to nie jest pierwszy "taki sukces"
| Zgłoś do usunięcia