sim
geberit produkcja
Wiadomości Korfball Zgrupowanie kadry w Warszawie

Zgrupowanie kadry w Warszawie

05-05-2013 11:29 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,203 | Komentarzy: 2
Jubiler Euro Koło
Zgrupowanie kadry w Warszawie
Foto:
Bardzo pracowicie okres majowego weekendu spędziła Młodzieżowa Kadra Polski w korfballu, której znakomitą większość stanowią zawodnicy kolskiego Maratończyka. Młodzi korfballiści w dniach 29.04 – 03.05 ćwiczyli na obiektach warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. W sumie odbyli dziesięć dwugodzinnych treningów przeprowadzonych przez trenerów; Waldemara Pietrzaka i Jantoniusa Scholtmejera.
Poza treningami sportowcy znaleźli czas na zwiedzanie stolicy, udział w obchodach Dnia Flagi Narodowej. Korfballiści mieli też okazje podpatrzeć jak trenują czołowi polscy lekkoatleci z mistrzem olimpijskim z Londynu Tomaszem Majewskim na czele.

Warszawskie zgrupowanie było pierwszym etapem przygotowań naszej reprezentacji do przyszłorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Europy, które odbędą się w Tureckiej Antalii. Już w sierpniu kolejne tym razem dziesięciodniowe zgrupowanie w Kortowie a od września trzy czterodniowe zgrupowania na kolskiej hali MOSiRu.

Jest również nadzieja, że jesienią odbędzie się w Kole międzypaństwowy mecz naszej kadry młodzieżowej z reprezentacją Czech lub Węgier.Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
~łukasz 08-05-2013 10:29
kurde ale co to za sport, drewno jak hu... ani to pooglądać ani samemu zagrać... niech grają ale jeśli koło potrafi zbudować reprezentację ze swoich wychowanków to chyba w innych krajach, grają w Reprezentacjach jakieś pokraki, i może dopiero raczkują, już naszych nie dogonią. ale nie jest to zbyt widowiskowe. teraz pomarudziłem to ide do pracy :)
| Zgłoś do usunięcia
~ala 06-05-2013 12:52
Wspaniała incjatywa p.Pietrzaka zaowocowała takimi wynikami,nasze miasto w ten sposób się promuje.Aby takich więcej wychowawców młodzieży.Gratulacje dla ZS nr 1 w Kole
| Zgłoś do usunięcia