sim
mycenter
Wiadomości Sport Majstersztyk Jarka Kawki [FOTO]

Majstersztyk Jarka Kawki [FOTO]

13-05-2013 08:59 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,956 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Majstersztyk Jarka Kawki [FOTO]
Foto:
Derby okręgu konińskiemu przyniosły zwycięstwo zajmującej 8 miejsce Olimpii Koło nad wiceliderem grupy SKP Słupcą 2:0 (0:0).
Mimo padającego deszczu warto było przyjść na mecz, aby zobaczyć bramkę zdobytą przez Jarka Kawkę. A było to tak: piłkę wybitą przez obrońcę kapitana Piotra Krzyżanowskiego otrzymał Kawka gdzieś na środku boiska. Widząc bramkarza gości wychodzącego z bramki, gdzieś na 12 metr z odległości ok 45 metrów uderzył wolejem w samo okienko i w ten sposób stało się 1:0 dla gospodarzy.

Słupczanie chcąc zdobyć wyrównująca bramkę rzucili się do ataku, ale kolanie umiejętnie się bronili kontratakując. Po jednej z kontr w polu karnym gości faulowany był po pięknym rajdzie Dawid Wiśniewski i sędzia bez wahania wskazał na punkt oznaczający 11 metrów. Egzekutorem karnego był Kamil Jaroszewski, który silnym strzałem zmusił bramkarza do kapitulacji. Tak więc po dłuższej przerwie Olimpia odniosła pierwsze w tej rundzie zwycięstwo w Kole.

Mecz należy uznać za wyrównany, bez złośliwych fauli, a trójka sędziów spisała się bez zarzutu - byli to: Konrad Poroś – jako główny i Dariusz Smolarek i Marek Szcześniak –liniowi.

– Wreszcie doczekaliśmy się zwycięstwa na swoim boisku po kolejnym dobrym meczu w naszym wykonaniu. Cała drużyna zostawiła dzisiaj serce na boisku za co serdecznie chciałbym podziękować chłopakom– powiedział lider kolan Jarek Kawka.

Skład Olimpii– Robert Suliński, Piotr Krzyżanowski, Mateusz Trzmielewski, Filip Szymański, Dawid Wiśniewski, Łukasz Ekiert, Kamil Jaroszewski, Artur Bednarczyk( 85’ Piotr Baryła)Piotr Marańda, Ariel Szczesiak, Jarosław Kawka( Michał Nowakowski 89’).

mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!