sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Kolejne obiekty handlowe w Kole?

Kolejne obiekty handlowe w Kole?

27-05-2013 09:17 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 16,647 | Komentarzy: 12
Kolejne obiekty handlowe w Kole?
Foto:
zacisze
Niespełna 24 godziny temu informowaliśmy Państwa o rozpoczętej budowie obiektu handlowego, a dzisiaj możemy napisać o dużym prawdopodobieństwie dwóch kolejnych marketów na terenie Koła.
Na najbliższej Sesji Rady Miasta pod głosowanie zostaną oddane dwa projekty uchwał dotyczące zmiany zagospodarowania terenu:

1) Plac przy ulicy Toruńskiej/Piaski , obok nowego przedszkola miejskiego
2) Przy ulicy Dąbska/Cegielniana

Zmiany mają dotyczyć przekształcenia terenu teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinna z uslugami i uslug z możliwością zabudowy obniektem handlowym o powierzchni sprzedaży do 2000m2.

Jak to tłumaczyć? Albo mieszkania i usługi, lub sklep dużej powierzchni, np. market.

Jaka będzie decyzja radnych? dowiemy się już w środę.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (12)
~e 27-05-2013 20:57
Mamy jedne z najcieplejszych wód termalnych w okolicach Koła. Czemu się z tym nic nie robi? Wiadomo...
| Zgłoś do usunięcia
~Dominika 27-05-2013 19:25
A moze by tak jakies centrum handlowe czy galerie handlowa?
| Zgłoś do usunięcia
~LOKAL33 27-05-2013 18:49
CIEKAWE ILE DALI BURMISTRZOWI ABY ZNISZCZYŁ LOKALNE FIRMY . MIASTO SCHODZI NA PSY ! KRYZYS LUDZIOM NA ŻYCIE LEDWO STARCZA ! MARKETY UPADNĄ Z BRAKU KLIENTÓW I PIENIĘDZY NA UTRZYMANIE TO MNIE WKUR***
| Zgłoś do usunięcia
~Onufry 27-05-2013 15:40
Pogratulować naszemu miastu takich wspaniałych włodarzy, którzy uważają za sukces powstawanie kolejnych supermarketów gdzie niedługo nie będzie miał nawet kto kupować !!!! a ruszenie główką co można zrobić by ludzie mieli za co kupować w tych marketach to już niestety przerasta możliwości naszych wspaniałych radnych i burmistrza. Będzie tak dalej jak będą myśleli wyłącznie o swoich interesach...
| Zgłoś do usunięcia
~Hendryk 27-05-2013 14:35
Większosc sklepików osiedlowych kupuje w Bierdonce, Netto, Kauflandzie, a potem to samo drożej u siebie. Ja nie chcę żadnych małych sklepików osiedlowych. Dzisiaj handel gromadzi się w jednym miejscu, sprzedaje się na dużyhc powierzchniach. Zrozumcie to ludzie. Jak najwięcej makretów w Kole, bo inni mają je już od dawna, a my jeszcze nie. Poza tym slyszałam, że w Kole ma się własnie budować amrket budowlany mrówka i Bricomarche. W Turku się nie boją, mają dwa razy tyle marketów co w Kole, teraz im budują dwie wielkie galerie handlowe, i tez PKS zlikwidowany, gdzie tylko PKSem mozna jezdzic, bo w Turku nie ma kolei i tam nikt nie biadoli, a miejsc pracy mniej, bo tylko kopalnia i elektrownia, a tak same sklepy
| Zgłoś do usunięcia
~zax 27-05-2013 12:55
Jak jakiś market budowlany to jak najbardziej ok,taki by się w naszym mieście przydał, bo jeszcze takiego nie ma. Natomiast jak na być to kolejny market spożywczy, to myślę, że takich już w Kole mamy wystarczająco.
| Zgłoś do usunięcia
~mirek 27-05-2013 12:51
Burmistrzu ! poproś o radę Burmistrza Uniejowa jak gospodarzyć !!!
| Zgłoś do usunięcia
~zibi 27-05-2013 12:36
Przydałby się market na osiedlu kwiatowym zamiast dwa obok siebie budować
| Zgłoś do usunięcia
~Beata 27-05-2013 11:57
Dość marketów w Kole. Zniszczono już wiele o bardziej atrakcyjnych miejsc pracy, całkowicie zlikwidowano lokalną komunikację zbiorową (Netto), utrudnia się szansę zaistnienia na rynku dla nowych miejscowych firm, truje się ludzi produktami produkowanymi najniższej jakości(!) zawierającymi najwięcej szkodliwych syntetycznych chemicznych dodatków (!) byle by produkować taniej (marże w marketach są wyższe niż w osiedlowych sklepach). Dość obozom wyzysku pracowników.
| Zgłoś do usunięcia
~. 27-05-2013 11:50
3 markety obok siebie? Biedronka, kaufland i ... hahah
| Zgłoś do usunięcia
~abc 27-05-2013 11:38
przecież kolejny supermarket bardzo upiększy nasze miasto. Masakra. Ciekawe za co ludzie mają kupować w tych supermarketach jak nie mają gdzie pracować bo tu tylko supermarkety powstają zamiast nowych firm. To miasto to jedna wielka katastrofa.
| Zgłoś do usunięcia
~Tomasz 27-05-2013 11:19
Szkoda, że burmistrz nie wykorzysta tego na zrobienie jakichś atrakcji, żeby można było gdzieś wyjść w niedzielę. Fontanny, deptaki. Coś, żeby upiększyło to miasto.
| Zgłoś do usunięcia