sim
Artbud
Wiadomości Sport Gimnazjum nr 2 w finale wojewódzkim

Gimnazjum nr 2 w finale wojewódzkim

29-05-2013 08:53 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,119 | Komentarzy: 4
Gimnazjum nr 2 w finale wojewódzkim
Foto:
zacisze
26 maja 2013 r. odbył się w Poznaniu Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Coca – Cola Cup. Uczestniczyła w nim drużyna Gimnazjum nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Kole w składzie: Damian Grabowski, Jakub Brudnicki, Dawid Nowak, Szymon Bartłomiejczak, Krystian Zbierski, Radosław Żywanowski, Kacper Antosik, Dawid Brudnicki, Adam Szulczyk, Konrad Cieślak.
Turniej organizowany jest od 15 lat. Uczniowie Gimnazjum nr 2, przygotowywani przez p. Tomasza Radysa, biorą w nim udział od początku istnienia gimnazjów. W tym roku, po zwycięstwach we wcześniejszych etapach eliminacji, dotarli do finału wojewódzkiego, w którym, wygrywając poszczególne spotkania, znaleźli się w ćwierćfinale, gdzie musieli uznać wyższość Gimnazjum nr 64 z Poznania. Ostatecznie uplasowali się na 5. – 8. miejscu, co i tak jest ogromnym sukcesem. Warto bowiem dodać , że w ścisłym finale walczyło 16 najlepszych drużyn z Wielkopolski.

Zwycięzcą finału wojewódzkiego zostało Gimnazjum nr 3 Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu, które pokonało Gimnazjum nr 2 w Kępnie.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
~lysy 03-06-2013 12:24
przeciez chłopaki z jedynki ez grali w Poznaniu i nic o tym nie pisze...
| Zgłoś do usunięcia
~gość 30-05-2013 14:06
Chłopaki gratulacje :) To duże osiągnięcie! Nie rozumiem tekstów w stylu: "Jedno osiągnięcie na jakiś czas i nie ma się czym chwalić. Inne szkoły tez zdobywają puchary i nikt o tym nie pisze". Przeciez może napisać osoba, która umniejsza osiagniecia innych. Na e-kolo moze napisać zdaje się każdy.
| Zgłoś do usunięcia
~doświadczony 29-05-2013 19:20
e-kolo jak relacji nie dostanie od kogoś to sama czterech liter nie ruszy...
| Zgłoś do usunięcia
~swds 29-05-2013 19:00
Jedno osiagniecie na jakis czas nie ma sie czym chwalic. Tylko szkoda mi tylko innych kolskich szkol ktore zdobywaja puchary na etapie rejonowym przechodza dalej i nic o nich nie slychacc. Mozee e-kolo.pl zainteresowalo by sie tez innymi szkolami ??
| Zgłoś do usunięcia