sim
naturhouse
Wiadomości Miasto Koło Miasto nagrodziło Malinową Mambę

Miasto nagrodziło Malinową Mambę

30-05-2013 11:58 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,187 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Miasto nagrodziło Malinową Mambę
Foto:
Stowarzyszenia Malinowa Mamba nie musimy przedstawiać naszym czytelnikom, gdyż często możecie czytać o ich działaniach na łamach naszego serwisu. W skrócie: grupa przyjaciół, których pasją jest pozytywne działanie na rzecz innych. Organizują imprezy, zbierają fundusze na cele charytatywne- to tylko kilka z elementów ich codziennej pracy społecznej.
W dniu wczorajszym podczas Sesji Rady Miasta Stowarzyszenie Malinowa Mamba otrzymało oficjalne podziękowanie z rąk władz miasta za całokształt działalności.

"W imieniu władz miasta Koła mamy Przyjemność złożyć serdeczne gratulacje oraz wyrazy wdzięczności za całokształt działalności prowadzonej na terenie naszego miasta. Dziękujemy za inicjowanie i wspieranie przedsięwzięć podejmowanych na rzecz upowszechnienia wartości społecznych, za różnorodne akcje charytatywne i działania pomowce, również za współpracę w działaniach służących rozwojowi i promocji naszego miasta. Łącząc wyrazy szacunku i szczerej sympatii, pragniemy życzyć Państwu sił i wytrwałości w realizowaniu kolejnych inicjatyw, wielu pomysłów oraz ich pozytywnych realizacji. "


To nie pierwsza nagroda dla MM. Przypomnijmy tylko, że w pierwszej edycji plebiscytu "Kolska Osobowość Roku 2011" organizowanego przez nasz portal , Malinowa odebrała 1 miejsce. Następnego roku w podobnym plebiscycie organizowanym przez Miejską Bibliotekę, również otrzymali takowy tytuł.

Gratulujemy i życzymy mnóstwo energii do działania.

Foto: malinowamamba.pl
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~Mark 31-05-2013 09:06
A gdzie podpisy pod nazwiskami skladajacych gratulacje?
| Zgłoś do usunięcia