sim

Wiadomości Sport Bezbramkowy remis

Bezbramkowy remis

31-05-2013 08:17 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,800 | Komentarzy: 0
Bezbramkowy remis
Foto:
zacisze
W czwartek 30 maja w Boże Ciało na boisku w Goluchowie został rozegrany kolejny mecz o mistrzostwo IV ligi wielkopolskiej grupy południowej pomiędzy LKS Gołuchowem a Olimpią Koło, który zakończyły się bezbramkowym remisem.
Pierwsze 45 minut to bardzo wyrównane spotkanie z przewagą naszej drużyny do zdobycia bramki . Druga połowa to również wyrównane spotkanie z tym że w tej odsłonie to gospodarze stworzyli dogodniejsze sytuacje do zdobycia bramki. Jednak bardzo dobrze dysponowany tego dnia Suliński nie dał się zaskoczyć. Z przebiegu całego spotkania remis jest jak najbardziej sprawiedliwą oceną tego co działo się na boisku.

Po meczu Jarek Kawka powiedział: z remisu w Gołuchowie jesteśmy bardzo zadowoleni tym bardziej, że w ostatnich kilku sezonach z tego boiska schodziliśmy zawsze jako pokonani. Rozegraliśmy kolejne dobre spotkanie i to cieszy.

Składy drużyn: Olimpia– Robert Suliński, Piotr Krzyżanowski, Mateusz Trzmielewski, Filip Szymański, Kamil Jaroszewski, Łukasz Ekiert, Dawid Wiśniewski ,Artur Bednarczyk ( 75 Michał Nowakowski),Piotr Marańda, Ariel Szczesiak , Jarosław Kawka ( 80’ Dawid Jóźwiak)

W niedzielę 2 czerwca o godzinie 17:00 w Kole nasza drużyna rozegra kolejne ligowe spotkanie tym razem pretendentem do awansu drużyną Victorii Września na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków kolskiej drużyny.

mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!