sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Gimnazjalisto, pospiesz się!

Gimnazjalisto, pospiesz się!

03-06-2013 09:29 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,103 | Komentarzy: 2
Gimnazjalisto, pospiesz się!
Foto:
zacisze
Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych właśnie dobiega końca. To ostatni moment, by dokonać ostatecznego wyboru szkoły, do której chce się uczęszczać.
Oferta szkół na rynku kolskim jest spora. Od środy uwagę zwraca Technikum Informatyczne w Zespole Szkół Technicznych w Kole, które przygotowało szczegółową ofertę w postaci serwisu WWW. O technikum można dowiedzieć się więcej pod adresem www.ti.zst-kolo.pl . Technikum Informatyczne w ZST to pierwsza szkoła w powiecie, która przygotowała prezentację w takiej formie. Informacje są szczegółowe i wyczerpujące. Twórcy swój serwis polecają szczególnie tym uczniom gimnazjów, którym bliskie są komputery i którzy nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji w kwestii wyboru szkoły lub chcieliby swój wybór raz jeszcze zweryfikować. Jak zapewniają pracownicy Technikum Informatycznego przygoda z informatyką może być fascynująca.

Informatyk to specjalista wciąż poszukiwany na rynkach pracy, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Zatrudnienie w branży IT gwarantuje bardzo dobre warunki pracy i niesie wiele wyzwań i możliwości samorealizacji. Technikum Informatyczne w Zespole Szkół Technicznych przybliża swoich uczniów do realizacji marzenia, jakim jest praca w zawodzie informatyka. Możliwości szkoły są ogromne, na szczególną uwagę zasługują projekty realizowane przez młodzież oraz bogata oferta zajęć pozalekcyjnych. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Technicznych w Kole.

Artykuł sponsorowany
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
~Alex 03-06-2013 12:45
To naprawdę działa :) dzięki!
| Zgłoś do usunięcia
~Oferta specjalna 03-06-2013 12:43
komentarz usunięty przez administratora
| Zgłoś do usunięcia