sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Zawodnicy ZST w Skwierzynie

Zawodnicy ZST w Skwierzynie

12-06-2013 10:20 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,374 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Zawodnicy ZST w Skwierzynie
Foto:
Sporym sukcesem zakończył się udział uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Kole w zawodach kartingowych w Skwierzynie. Tegoroczny, XV Ogólnopolski Puchar WSK odbył się 09 czerwca. Wzięli w nim udział zawodnicy z czterech klubów sportowych oraz miłośnicy motoryzacji niezrzeszeni.
Zawody rozpoczęły się treningami wolnymi, a następnie jazdami na czas, które pozwoliły sędziemu głównemu imprezy ustalić miejsca startowe.

Ostatecznie odbyły się dwa biegi po 6 okrążeń toru. Dobra jazda zawodników z Uczniowskiego Klubu Sportowego SPEED, Piotra Siczka i Błażeja Idczaka zapewniła drużynie z Koła drugą lokatę. Chłopcy z technikum samochodowego zajęli indywidualnie drugie i czwarte miejsce. Warto przypomnieć, iż jest to kolejny udany występ naszych reprezentantów. Z roku na rok osiągają oni coraz lepsze wyniki i zajmują coraz wyższe lokaty. Na sukces drużyny zapracowali jednak nie tylko kierowcy, ale także profesjonalnie przygotowani mechanicy. W tym roku techniczną opiekę nad bolidami sprawował Adrian Wawrzyniak, Bartosz Kasprzak i Hubert Wasilewski.

Nie bez znaczenia była także obecność członków klubu, którzy mocnym dopingiem wspierali swoich kolegów. Emocje oraz moc wrażeń wyniesionych z turnieju sprawiły, iż wszyscy uczestnicy wyjazdu do Skwierzyny wrócili szczęśliwi i usatysfakcjonowani. Opiekunowie młodzieży, Pan Andrzej Grudziński, Pan Janusz Żurawski oraz honorowy przyjaciel klubu Pan Zdzisław Szymański już planują kolejne potyczki kartingowe. My mocno trzymamy za nich kciuki.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!