sim

Wiadomości MKS Olimpia Koło I Letnia Olimpiada

I Letnia Olimpiada

26-06-2013 08:35 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,729 | Komentarzy: 1
I Letnia Olimpiada
Foto:
zacisze
Mnóstwo atrakcji czekało na dzieci, które w sobotę przybyły wraz z opiekunami na boisko przy kolskim Liceum Ogólnokształcącym w Kole, by wziąć udział w I Letniej Tęczowej Olimpiadzie Przedszkolaka.
Ideą przyświecającą organizatorom była zdrowa, wesoła rywalizacja i rozwijanie ducha sportu od kołyski. Ze względu na słoneczną pogodę i ciekawy program, na murawie spotkało się wielu milusińskich. Część z nich wystartowała w przygotowanych rywalizacjach, konkursach, zabawach, inne integrowały się ze środowiskiem poprzez samo uczestniczenie w wydarzeniu. Maluchy obejrzały występy, dały sobie pomalować twarze, figlowały na dmuchanych zamkach. „Olimpijskie” konkurencje sprawnościowe, w których zmierzyli się przedstawiciele trzech przedszkoli, pokazały, kto jest najszybszy i najzwinniejszy. W zawodach pierwsze miejsce zajęło Przedszkole nr 5 przed Przedszkolem nr 6 i Tęczowym Przedszkolem, które podjęło się trudu zorganizowania przedsięwzięcia. Kiedy dzieci doskonale się bawiły, rodzice mogli skorzystać z porad specjalistów. Dlatego dla każdego czas ten był twórczy i rozwijający. Oby więcej takich inicjatyw!

UM KOŁO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~Ala 01-07-2013 17:31
Brawo Tęczowe Przedszkole za organizację olimpiady!!! Byłam, widziałam,pochwalam. Tylko czy nie powinno brać udziału więcej przedszkoli i przedszkolaków? Szkoda, bo ci co brali udział pięknie się bawili. Piatka dla p.Bagińskiego za uświetnienie imprezy swoją muzyką i dla pracowników Liceum Plastycznego za malowanki przedszkolaków.
| Zgłoś do usunięcia