sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Miasto Koło Korwin-Mikke odwiedził Koło [FOTO]

Korwin-Mikke odwiedził Koło [FOTO]

24-09-2013 20:43 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 11,502 | Komentarzy: 10
Korwin-Mikke odwiedził Koło [FOTO]
Foto:
zacisze
Człowiek o dość radykalnych poglądach życiowych i politycznych odwiedził dzisiaj nasze miasto. W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury pojawiło się niespodziwanie dużo osób.
Dzisiejszego wieczoru Kongres Nowej Prawicy - Koło był organizatorem spotkania z politykiem, który kojarzy się nie tylko z noszoną muszką lecz również ze stanowczymi poglądami dotyczącymi życia i polityki. Dla niektórych skrajny prawicowiec oderwany od rzeczywistości, dla innych polityk godny zaufania i oddania swojego głosu.

W Kole wystąpił razem z Piotrem Najzerem Prezesem Regionu Kujawsko-Pomorskiego, który rozpoczął spotkanie przybliżając w skrócie pomysły Nowej Prawicy na Polskę.

Zgromadzeni mieszkańcy często angażowali się w dyskusję, nie zabrakło również trudnych pytań, na które prawicowcy próbowali odpowiadać.

Czy partia Pana Janusza wejdzie do Parlamentu i czy uda wprowadzić się mu swoją wizję kraju? To zależy od nas - wyborców.

Jak oceniacie spotkanie? Przekonali Was przedstawiciele partii?
Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (10)
mirek 26-09-2013 01:27
pseudologika a ci mlodzi naiwni lykaja to jak pelikany z korwinizmu sie wyrasta, gimbusy mentalni
| Zgłoś do usunięcia
Tomasz 25-09-2013 21:07
Korwin-Mikke, Kaczyński, Tusk, co za różnica? Ten sam pieniądz.
| Zgłoś do usunięcia
jazim 25-09-2013 14:39
do "kik". Poglądy gospodarcze Janusza Korwina Mikke oparte są między innymi na szkole austriackiej ekonomii. Z tego co wiem Austria leży w Europie na planecie Ziemia, w Układzie Słonecznym znajdującym się w "naszej" galaktyce Drogi Mlecznej.
| Zgłoś do usunięcia
kik 25-09-2013 13:50
pan KORWIN MIKKE to co glosi jest czysta utopia.ten czlowiek od dluszego czasu glosi te same poglady wziete z inne galaktyki.
| Zgłoś do usunięcia
ela 25-09-2013 13:43
Świetne spotkanie,p.Janusz powiedział wiele mądrych rzeczy o których większość ludzi nie ma pojęcia, karmiona wieściami tylko z obecnej telewizji gdzie wiadomo że jedna opcja polityczna ma największy głos.Zaskakująca ogromna większośc na spotkaniu ludzi młodych.Tak wiele ludzi nie było na spotkaniu w Kole z żadnym politykiem.łodzi wreszcie zaczynają dostrzegać że ich udział w życiu kraju jest ważny.
| Zgłoś do usunięcia
jazim 25-09-2013 12:51
Niestety twarde logiczne dowody ekonomiczne są dla większości społeczeństwa niezrozumiałe. Nazywa się je radykalnymi bo żyjemy w świecie keynesistów.
| Zgłoś do usunięcia
M 25-09-2013 00:18
@uczestnik: Rozumiem, że jego poglądy to również jedno wielkie nieporozumienie? Pewnie jesteś przerażony wizją, że musiałbyś ruszyć się sprzed komputera i zacząć myśleć na co wydać pieniądze, gdzie je zainwestować, jak znaleźć dziecku szkołę, wybrać sobie lekarza. Teraz nie trzeba się tym przejmować, wystarczy leżeć na kanapie i patrzeć jak paręnaście procent wypłaty jest zabierane przez "elity rządzące". Ale za to przecież dostaje się zasiłki i ulgi! Pewnie, cieszmy się z "prezentu" od państwa - zabieranie pieniędzy we wszelkich możliwych podatkach, a potem oddawanie ich w postaci świadczeń jest przecież wielkim aktem heroizmu. "Bo mi się przecież należy!" Paranoja, gratuluję.
| Zgłoś do usunięcia
Konrad Kolanin 25-09-2013 00:12
Nieporozumienie, to raczej jest na wiejskiej w sejmie! Byłem, widziałem,słyszałem i dochodzę do wniosku, że przekonał mnie ten człowiek do swoich poglądów, choć nie zzawsze się z nim zgadzam. I to nie tylko ja się przekonałem
| Zgłoś do usunięcia
Anonimmm 25-09-2013 00:12
Ponieważ? Możesz podać jakiś argument?
| Zgłoś do usunięcia
uczestnik 24-09-2013 22:01
Ten człowiek to jedno wielkie nieporozumienie.
| Zgłoś do usunięcia