sim
naturhouse
Wiadomości MKS Olimpia Koło Mikusik znów trenerem seniorów

Mikusik znów trenerem seniorów

09-10-2013 10:49 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,381 | Komentarzy: 6
Jubiler Euro Koło
Mikusik znów trenerem seniorów
Foto:
W związku z ostatnimi zawirowaniami dotyczącymi obsady trenera I drużyny seniorów w MKS Olimpia Koło, zarząd klubu informuje, iż do końca tej rundy I trenerem pozostaje Tomasz Mikusik, a trenerem drużyny juniora młodszego Tomasz Kowalski.
Trener Kowalski sam podjął decyzję, o rezygnacji z funkcji szkoleniowca pierwszej drużyny Olimpii, pomimo, iż bardzo chciał spróbować sił w piłce seniorskiej. – Decyzja ta nie była łatwa, ale bliższa mojemu sercu jest drużyna z którą pracowałem ostatnie 5 lat i nie powinienem dłużej zostawić tych młodych chłopców w zaistniałej sytuacji, gdyż wiem, że oni w stosunku do mnie postąpili by podobnie- powiedział Tomasz Kowalski.

–Trener Kowalski postąpił bardzo profesjonalnie – mówi Mikusik – wybrał dobro drużyny z którą pracuje od wielu lat. Osobiście bardzo szanuję Jego decyzję. Jeżeli chodzi o mnie, to pewne sprawy wyjaśniły się szybciej niż myślałem i postanowiłem pomóc temu klubowi, którego los nigdy nie był i nie będzie mi obojętny.

– Do końca tej rundy w klubie pozostaje wszystko bez zmian. Decyzje obu trenerów są dla mnie zrozumiałe, a ich podejście do zaistniałej sytuacji bardzo profesjonalne. Cieszę się, że mogę współpracować z takimi osobami -powiedział prezes klubu Przemysław Galiszkiewicz.

mc


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (6)
Tymi 10-10-2013 04:11
Mają za dużo siana to sie tak dzieje.... Proponuje władzą na drugi i rok rzucic więcej na siatkówkę i koszykówkę bo w tych sportowcach kolski potencjał a nie w tych patałachach
| Zgłoś do usunięcia
Picu-picu 09-10-2013 16:47
W czasie trwanie rozgrywek, trudno znaleźć wolnego trenera. W przerwie zimowej może się coś znajdzie bardziej ciekawego. Póki co, dajmy sznsę Mikusikowi.
| Zgłoś do usunięcia
Cubasa 09-10-2013 16:03
Oczywiście nie kwestionuję kompetencji trenera i wszystkich ludzi związanych z ,,Olimpią'', to w mojej prywatnej opinii jest to co najmniej dziwne, że klub z aspiracjami, historią i jakby nie było chcący zostać wizytówką naszego miasta nie potrafi znaleźć trenera z doświadczeniem i ,,jakąś'' renomą tylko zaplątał się w kręgu jednych i tych samych osób coraz bardziej przypominając znany serial amerykański: ,,Moda na sukces''.
| Zgłoś do usunięcia
Cubasa 09-10-2013 15:53
O matko, co tam się dzieje? Mam nadzieje, że ogarnie ktoś tam ten bałagan...
| Zgłoś do usunięcia
fanatick 09-10-2013 14:26
Nie no to jakiś kabaret, Lechu wróć do klubu!!!
| Zgłoś do usunięcia
Sandro 09-10-2013 10:52
Żeby nie używać przekleństw napiszę tylko że to są jakieś żarty. Co tam sie dzieje w tej Olimpii ????
| Zgłoś do usunięcia