Olimpia odrabia straty

Autor: 21 Październik 2013 przeczytasz w minutę
©
2,638 razy | przeczytasz w minutę

W niedzielne popołudnie 20 października o godzinie 16:00 W Ostrzeszowie kolska Olimpia rozegrała kolejne ligowe spotkanie tym razem z plasującą się na 7 miejscu tamtejszą Victorią. Potyczkę wygrała Olimpia 2:1.

0
2,638 razy
Z O B A C ZK O N I E C Z N I E
Nocna akcja gaśnicza w centrum Koła
Pierwsze 20 minut to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy nie stworzyli jednak stu procentowej sytuacji do zdobycia bramki. Później do głosu doszli kolscy piłkarze którzy opanowali środek boiska. W 36 minucie po dwójkowej akcji Szczesiaka z Kawką ten ostatni dopełnił dzieła dając kolskiej Olimpii prowadzenie. Radość kolan nie trwał długo ponieważ już 5 minut później w 41 minucie Radosław Dolata doprowadził do wyrównania. Do przerwy już nic się nie zmieniło.

Po przerwie pierwsi do głosu doszli piłkarze Olimpii. W 56 minucie ponownie po dwójkowej akcji tym razem Kawki z Nieznalskim ten ostatni z zimną krwią pokonał ostrzeszowskiego bramkarza dając ponownie prowadzenie Olimpii. Do końca wynik już nie uległ zmianie dzięki dobrze funkcjonującemu tego dnia blokowi defensywnemu kolan. Nasi piłkarze mogli jeszcze podwyższyć wynik spotkania jednak swoje okazje zmarnowali Damian Kotkowski i Kamil Jaroszewski. Obecnie Olimpia plasuje się na 10 pozycji mając 14 punktów. Oj, przydałyby się punkty stracone w Kole, oj przydałyby się. Najbliższe spotkanie Olimpii z PKS Racot w sobotę o godzinie 15.