sim
geberit produkcja
Wiadomości Sport Awans do półfinału Wielkopolskiej Ligi

Awans do półfinału Wielkopolskiej Ligi

21-10-2013 13:31 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,778 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Awans do półfinału Wielkopolskiej Ligi
Foto:
W dniu 20.10.2013r (niedziela) w Kaliszu klub sportowy Victoria Koło wywalczył awans do półfinału Wielkopolskiej Ligii Piłki Siatkowej w kategorii Juniorka.
W turnieju I fazy rozgrywek zawodniczki Victorii pokonały utytułowaną drużynę Energetyka Poznań wygrywając zdecydowanie we wszystkich trzech setach stosunkiem 3:0. W drugim meczu z aktualnymi wicemistrzyniami wielkopolski juniorek drużyną Amber Kalisz, Koło uległo w 3 setach po długich i wyczerpujących wymianach z obu stron.

Występ może być bardzo dobrą prognozą na dalszy etap rozgrywek. Zawodniczek Victorii nie ustępowały wicemistrzyniom niczym poza warunkami fizycznymi i wiekiem, przypominając, że w liczącym 11 osób składzie drużyny z Koła gra aktualnie tylko jedna wiekowo Juniorka. To jest kolejny dobry prognostyk na dalszy rozwój zawodniczek, całego klubu i osiąganych wysokich wyników w kolejnych latach.

UKS Victoria Koło zaprasza grające dziewczyny do zasilenie szerokiej kadry zawodniczek klubu oraz wszystkie osoby chcące pomóc finansowo w rozwoju młodzieży.

DO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!