sim
marzena pilarska
Wiadomości Sport Pierwszy start w Eska Bike Maraton

Pierwszy start w Eska Bike Maraton

30-04-2010 08:02 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,516 | Komentarzy: 0
Pierwszy start w Eska Bike Maraton
Foto:
zacisze
Za naszym młodym góralem Bartoszem Bejmem, którego przedstawialiśmy już na łamach naszego portalu pierwsza edycja Eska Bike Maraton, która odbyła się 25 kwietnia we Wrocławiu. Na edycje tą przyjechała rekordowa frekwencja osób w ilości ponad 1600 kolarzy, a należy zauważyć, że w tym samym czasie odbywała się Skandia Maraton Lang Team i Puchar Polski Maziowa.
Do Bike Maratonu Bartek przygotowywał się cały zimowy sezon sumiennie i starannie wykonując swoje treningi. Celem tegorocznego sezonu jest poprawa ubiegłorocznej lokaty czyli 10. miejsca.

- Start rozpoczął się bardzo mocno już na początku wraz z kolegą nadaliśmy tempo lecz po kilkunastu kilometrach trochę osłabłem i zostałem z tyłu, ale po pewnym czasie dogoniłem czołówkę i na metę dojechałem wraz z kolega z klubu Erykiem Janowiczem zdobywając 10 miejsce w swojej kategorii na dystansie Mega, który tym razem wyniósł 53km, pokonując ją w czasie 2h 7min – powiedział Bartosz Bejm

Następne zawody z tej serii odbędą się już 8 maja w Zdzieszowicach natomiast kolejny wyścig przed którym stanie nasz młody góral to zawody Tule Cup w Gnieźnie. Życzymy powodzenia.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!