sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Korfball Zgrupowanie Rep. Polski U21 w Kole

Zgrupowanie Rep. Polski U21 w Kole

18-11-2013 10:22 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,510 | Komentarzy: 0
Zgrupowanie Rep. Polski U21 w Kole
Foto:
zacisze
W miniony weekend na kolejnym już w tym roku zgrupowaniu przebywała w Kole Młodzieżowa Reprezentacja Polski w Korfballu. Tym razem zgrupowanie miało szczególny charakter bowiem nasi korfballiści mieli okazję ćwiczyć pod okiem pierwszego trenera reprezentacji Holandii Wima Scholtmeijera. Wim przyleciał do Polski za namową swojego ojca Jantiniusa, który od roku jest asystentem trenera Waldemara Pietrzak w Kadrze U-21.
W ciągu trzech dni nasi reprezentanci od byli cztery dwugodzinne treningi, których celem było przede wszystkim poprawienie umiejętności technicznych i doskonalenie taktyki gry. Jest to kolejny etap przygotowań do przyszłorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Europy, które odbędą się w lipcu w Czechach.

„Chcemy w wspólnie z Jantiniusem jak najlepiej przygotować naszą reprezentację do najważniejszej przyszłorocznej imprezy jaką są Mistrzostwa Europy. Planujemy przez następne miesiące kolejne zgrupowania kadrowiczów oraz rozegranie kilku turniejów międzynarodowych. Nie jest wykluczone, że w przyszłym roku na naszej kolskiej hali zagramy oficjalny mecz międzynarodowy, pod uwagę bierzemy Czechów, Węgrów bądź Słowaków. Mam nadzieję, że uda nam się doprowadzić do takiego meczu w Kole niewątpliwie byłoby to wielkie wydarzenie sportowe w naszym mieście” – powiedział Waldemar Pietrzak trener młodzieżowej reprezentacji Polski.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!