sim
materace
Wiadomości Powiat Kolski Debata Społeczna w Kłodawie

Debata Społeczna w Kłodawie

04-12-2013 08:44 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,453 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Debata Społeczna w Kłodawie
Foto:
W dniu wczorajszym w Kłodawie odbyła się Debata Społeczna, podczas której przedstawiciele władz samorządowych, Policji oraz mieszkańcy rozmawiali na temat bezpieczeństwa w regionie. Było to już czwarte takie spotkanie zorganizowane przez Komendę Powiatową Policji w Kole w powiecie kolskim.
3-go grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie odbyła się debata w której uczestniczyli przedstawicieli Policji, władz samorządowych, mieszkańcy oraz uczniowie z kłodawskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Tym razem debata dotyczyła zagadnień dotyczących bezpieczeństwa w gminie Kłodawa, Przedecz i Chodów. Na pytania uczestników spotkania odpowiadali : Komendant Powiatowy Policji w Kole mł. insp. Wiesław Grzegorczyk, Burmistrz Miasta i Gminy Przedecz Pan Witold Siwiński , kierownik Referatu Administracyjno-Organizacyjnego i Oświaty z Urzędu Miasta i Gminy w Kłodawie Pan Dawid Pudło oraz Komendant Komisariatu Policji w Kłodawie podinsp. Jerzy Robaszewski.

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania uczestników debaty przez Komendanta kolskiej Policji oraz multimedialnej prezentacji ukazującej efektywności pracy policjantów Komisariatu Policji w Kłodawie. Podczas wspólnego dialogu uczestnicy spotkania kierowali przede wszystkim pytania dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym np. nieprawidłowe parkowanie, niewłaściwe oznakowanie dróg, prawidłowość działania sygnalizatorów na przejściach dla pieszych na trasie K-92, bark oświetlenia kłodawskich parków, dewastacja znaków i urządzeń komunikacyjnych, a także problem dotyczący odchodów zwierzęcych na ulicach miasta, plany inwestycyjne w gminie Kłodawa oraz pytania dotyczące uprawnień Policji.

Na większość pytań odpowiedź udzielona została na bieżąca, a Komendant mł. insp. Wiesław Grzegorczyk zapewnił, że wszystkie sugestie oraz spostrzeżenia mieszkańców zostaną przeanalizowane i znajdą odwzorowanie w pracy policjantów.

Komenda Powiatowa Policji serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w debacie i zaprasza 06 grudnia do Gminnego Ośrodka Kultury w Babiaku, gdzie o godz. 11:00 odbędzie się kolejne spotkanie z mieszkańcami powiatu kolskiego.

KPP KOŁO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!